Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Szczytnie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Szczytnie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Szczytno, Pasym, Wielbark, Nidzica, Olsztyn, Mrągowo, Pisz

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Szczytnie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Szczytnie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Szczytnie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Szczytno

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Szczytnie.

Wsparcie ekspertów kredytowych w Szczytnie jako element potrzebny w celu tego, by otrzymać kredyt na zakup nieruchomości na preferowanych warunkach 

Pomoc ekspertów kredytowych w Szczytnie to czynnik konieczny do tego, aby uzyskać kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach. W przeszłości rolę taką pełnił doradca kredytowy Szczytno, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. To znaczy, że kierując się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. można spodziewać się, że dostanie się tylko sprawdzone wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób bez kłopotu dostać kredyt. Głównie ekspert skoncentruje się na tym, żeby wybrać znaczące kwestie z funkcjonowania oraz z historii kredytowej osoby, która się do niego zgłosiła. Później zaprezentuje spis dokumentów, jakie są niezbędne do tego, aby bank miał możliwość przenalizować podanie o kredyt. Formalności czasami jest wiele i konsumentowi może być ciężko się w tym zorientować, a więc warto skorzystać z takiej podpowiedzi. Klient dowie się więc, że potrzebne będą dokumenty które potwierdzają posiadanie zatrudnienia, a także prospekty informacyjne od dewelopera. Jeśli zaś w określonym banku wniosek kredytowy będzie pomyślnie rozpatrzony, to doradca finansowy Szczytno zajmie się umówieniem wizyty z notariuszem w celu przyszykowania aktu u notariusza. Wszystkie sprawy zajmują sporo czasu, wobec czego warto korzystać z pomocy z zewnątrz. Zwłaszcza, że ma się przeświadczenie, że osoba ta o niczym nie zapomni. 

Schematyczna pomoc eksperta kredytowego w odniesieniu do kredytów hipotecznych

Rutynowa pomoc eksperta od kredytów w odwołaniu do kredytów na zakup nieruchomości polega na tym, że przede wszystkim osoby takie udzielają podpowiedzi co do tego, jak zwiększać swoje możliwości na zakup domu. Po obeznaniu się z sytuacją klienta ekspert kredytowy Szczytno pośród aktualnych propozycji z banku zaprezentuje najkorzystniejsze. Kiedy klientowi na tym zależy, to specjalista z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. może też zajmować się przedłożeniem papierów, jakie następnie dodawane są do podania o kredyt. Negocjacja korzystniejszych zapisów umowy o kredyt to kolejny zakres, w jakim opłaca się skorzystać z pomocy mającego doświadczenie specjalisty. Jako że kredyt hipoteczny Szczytno jest rozbudowanym zobowiązaniem, to ekspert kredytowy może też sprawdzać punkty umów od deweloperów i dotyczących rezerwacji oraz analizować skrupulatnie stan prawny nieruchomości, na jaką zdecydował się konsument. Konsumenci mogą również skorzystać z podpowiedzi dotyczących tego, jak w sposób bezpieczny podpisywać umowę przedwstępną zakupu. Kredytobiorcy cenią w dodatku to, że gdy pewne punkty umowy są dla nich nazbyt skomplikowane, to ekspert kredytowy czytelnie wytłumaczy, co one znaczą. Na prośbę klientów może również być opracowana strategia działania, żeby zakupić w stosownym czasie nieruchomość oraz nie utracić kwoty gwarantującej nabycie nieruchomości. Duże doświadczenie specjalistów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. umożliwia na dodatek kierować klientów do rzeczoznawców, jacy sprawdzą faktyczną wartość rynkową kupowanej nieruchomości. Na podobnej zasadzie, na kompleksowe wsparcie można oczekiwać, o ile ktokolwiek zamierza pobrać kredyt gotówkowy Szczytno i mieć pewność, że podejmuje słuszną decyzję. Korzyści wynikające ze współpracy z Trinity Finance część są bezsprzeczne. Ekspert kredytowy oferuje nie tylko sprawdzanie ofert kredytów na zakup nieruchomości, lecz też pomoc w skomplikowanych formalnościach bankowych. Opłaca się decydować na skorzystanie ze świadczeń, bo uzyskanie pożyczki będzie w mniejszej mierze stresujące.

Doradca Kredytowy Szczytno