Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Piszu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Piszu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Pisz, Biała Piska, Orzysz, Ruciane-Nida, Szczytno, Mrągowo, Giżycko, Ełk

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Piszu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Piszu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Piszu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy pisz

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Piszu.

Zagadnienia, na które zwróci uwagę ekspert kredytowy, a o jakich konsument sam może nie pamiętać

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma do jakiej warto się skierować, gdy planuje się uzyskać kredyt hipoteczny. Zagadnienia, na jakie skieruje uwagę ekspert kredytowy, a o jakich konsument osobiście może nie mieć pojęcia są zbyt znaczące, gdy chodzi o zobowiązanie finansowe, jakie nad wyraz często pobiera się na długi czas. Spora wiedza w takim zakresie przyczynia się do tego, że ma się gwarancję odnośnie właściwego działania, jeśli skorzysta się ze wsparcia tych ekspertów. Wcześniej funkcję taką spełniał doradca kredytowy Pisz, a aktualnie zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Teraz ta osoba dokładnie tłumaczy, jak toczy się całościowa procedura i co zrobić, by uzyskać kredyt hipoteczny na świetnych zasadach. Zwykle, wielu kredytobiorców nie wie o fakcie, że całkowite różnice w kredytach mogą wynieść aż 150 tysięcy złotych, jeśli będzie chodziło o tani oraz drogi produkt finansowy. Z tego powodu nie do końca odpowiednim rozwiązaniem jest wzięcie kredytu w oddziale bankowym, w jakim posiada się konto i nie sprawdzanie innych propozycji. Można bowiem znaleźć lepsze zasady przyznawania kredytu, przystosowane do własnej kondycji finansowej oraz cieszyć się lepszymi regułami spłaty tego kredytu. To zapewnienie spokojniejszego funkcjonowania, bez ryzyka tego, że nie można będzie spłacać kredytu. Dodatkowo doradca finansowy Pisz skieruje wzgląd na to, iż kiedy ktokolwiek samodzielnie składa wiele wniosków o przyznanie kredytu, to może obniżać własną zdolność do spłaty zadłużenia. Tymczasem, kiedy całość w imieniu konsumenta przejrzy osoba do tego powołana, a później zajmie się reprezentacją danej osoby w bankach, postrzegane jest to wiarygodnie. Na podobnej zasadzie, kiedy ktokolwiek składa osobiście pytanie do Biura Informacji Kredytowej, może także obniżać swoją zdolność kredytową. Warto mieć tego świadomość oraz unikać takich błędów, zwłaszcza gdy zamierza się uzyskać duży kredyt na wyznaczony plan. W trakcie rozmowy ekspert kredytowy Pisz skieruje akcent na każdy detal, mający znaczenie dla uzyskania dla danego konsumenta optymalnego kredytu. Przykładowo wyjaśni, jak priorytetowe jest posiadanie kapitału pozwalającego ubiegać się o kredyt. Co najmniej suma ta musi wynosić dziesięć procent wartości domu, chociaż po analizie stopy życiowej konsumenta, ekspert kredytowy będzie potrafił stricte oszacować, jaką kwotę konkretna osoba powinna wykładać środków finansowych na taki plan, by być dobrze postrzeganą przez instytucję bankową. 

Pewność optymalnych warunków przyznania kredytu na zakup nieruchomości 

Nawiązanie współpracy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to wręcz gwarancja korzystnych warunków przyznania kredytu na zakup nieruchomości. Oczywiście, kwestią podstawową jest to, by kredyt hipoteczny Pisz był przyznany, lecz na równi znaczące pozostaje to, na jakich warunkach instytucja bankowa kredyt taki chce dać. Kiedy interes konsumenta reprezentuje ekspert kredytowy, to będzie zajmować się on też negocjacją warunków umowy kredytowej. Konsument prywatny, który się na takich zagadnieniach nie będzie znać, właściwie nie ma pojęcia, że ma tę możliwość bądź też może nie czuć się pewniej w ustaleniach z bankiem. Tymczasem ekspert może negocjować: kwotę marży, wysokość jednorazowej opłaty dla banku, jak i kwestie ubezpieczenia. Warto też mieć pojęcie o tym, że samo uzyskanie papierów jest czasochłonne bardziej niż w przypadku kredyt gotówkowy Pisz i może być problematyczne, o ile ktoś nie ma o tym pojęcia.

Ekspert Kredytowy Pisz
Ekspert Kredytowy Biała Piska
Ekspert Kredytowy Orzysz
Ekspert Kredytowy Ruciane Nida

Doradca Kredytowy Pisz