Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Ełku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Ełku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Ełk, Kalinowo, Prostki, Stare Juchy, Olecko, Giżycko, Pisz

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Ełku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Ełku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Ełku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy ełk

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Ełku.

Konsultacja Eksperta Finansowego w Ełku w celu uzyskania najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości 

Wizyta u eksperta kredytowego w Ełku pozwoli podjąć właściwą z decyzji co do korzystnego kredytu hipotecznego. Dlatego warto zgłosić się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oraz przedstawiać potrzeby związane z warunkami spłaty kredytu. Doświadczony ekspert podpowie, co trzeba wybrać. Do niedawna rolę tą pełnił doradca kredytowy Ełk, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Jeżeli w takim razie konsument będzie myśleć o zakupie domu, mieszkania lub terenu pod budowę to zapewne jest świadomy tego, że jest to jedna z decyzji, jaka musi być gruntownie przeanalizowana. Taki kredyt zwykle spłacany jest przez wiele lat albo co więcej przez całe życie, wobec czego należy sumiennie przygotować się do jego pobrania. Każdy doradca finansowy Ełk wysłucha, na jaki cel klient potrzebuje kredytu hipotecznego oraz wyjaśni, jak potoczy się proces w jego wypadku. Kiedy potencjalny kredytobiorca myśli o posiadaniu własnego mieszkania, to kredyt na zakup nieruchomości może otrzymać na kupno mieszkania starszej daty lub z od dewelopera. Jednocześnie kredytobiorca może też wnioskować o dodatkową sumę z zamysłem na przeprowadzenie remontu albo na wykończenie. Kredyt na zakup nieruchomości można również wziąć na kupno lub zbudowanie domu. Wówczas najpierw wnioskuje się o pożyczkę na zakup terenu. Można również otrzymać dodatkowe pieniądze na czynności remontowe, jakie podniosą wartość konkretnej nieruchomości. Postępowanie uzależniony jest od szczegółowych planów konsumenta, w związku z czym osoba taka powinna przedłożyć własne oczekiwania osobie zatrudnionej w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., a potem ekspert kredytowy Ełk upewni się, czy wszystko dobrze zrozumiał, zanim przejdzie do kolejnych przeglądów ofert bankowych. Ostatnią opcją w ramach jakiej powzięte są kredyty na zakup nieruchomości jest powzięcie zobowiązania na poczet nabycia lokum dedykowanego w przyszłości pod wynajem. Rozpatrując kupno mieszkania potraktowanego jako skuteczna forma inwestorska należy mieć na uwadze to, że zwrot z lokaty takiej uzależniony jest od ustaleń kredytu, a także od czynników mających oddziaływanie na dochodowość mieszkania. 

Zadanie eksperta kredytowego przy rozmowach związanych z kredytem hipotecznym

 

Rola eksperta kredytowego przy rozmowach związanych z kredytem hipotecznym jest czymś, co warto uwzględniać. To dokładnie w kredycie hipotecznym ważne jest to, by skonsultować się z ekspertem, jaki ma pojęcie o bankowości oraz teraźniejszych prawidłowościach powiązanych ze spłacaniem tak zobowiązującego produktu finansowego. Ze względu na to, że kredyt hipoteczny Ełk jest najczęściej zobowiązaniem wziętym do końca życia, trzeba dokładnie sprawdzać propozycje z paru instytucji bankowych. Mający doświadczenie ekspert kredytowy na pewno poinformuje konsumenta o tym, że prostym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu w tym banku, w jakim ma się konto, aczkolwiek nie w każdym przypadku jest to opłacalne i o wiele częściej odchodzi się od takiego modelu. Propozycji jest tak wiele, że kwoty kosztów kredytu hipotecznego w dowolnych instytucjach bankowych mają okazję wahać się nawet o sto tysięcy złotych. I stricte z takiego względu trzeba swoją koncepcję konsultować ze specjalistą, który zmodyfikuje cały proces, co nie tylko umożliwia zaoszczędzić czas, lecz też fundusze. Zobowiązania bankowe pod nabycie nieruchomości są o wiele bardziej wiążące niż kredyt gotówkowy Ełk, a więc do pobrania takiego produktu finansowego warto się skrupulatnie przygotować.

Doradca Kredytowy Ełk