Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Giżycku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Giżycku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Giżycko, Ryn, Kruklanki, Miłki, Wydminy, Ketrzyn, Węgorzewo, Mrągowo, Gołdap, Olecko, Ełk, Pisz

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Giżycku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Giżycku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Giżycku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy giżycko

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Giżycku.

Kwestie, na jakie skieruje uwagę ekspert finansowy, a o jakich kredytobiorca osobiście może nie wiedzieć

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma do jakiej opłaca się kierować, o ile zamierza się pobrać kredyt na zakup nieruchomości. Kwestie, na jakie zwróci uwagę ekspert kredytowy, a o jakich kredytobiorca sam może nie wiedzieć są nazbyt ważne, gdy chodzi o zobowiązanie finansowe, jakie bardzo często pobierze się na wiele lat. Spora wiedza w tym zakresie przyczynia się do tego, iż ma się pewność co do słusznego postępowania, o ile skorzysta się z pomocy tych ekspertów. Do niedawna funkcję taką spełniał doradca kredytowy Giżycko, a aktualnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Teraz taka osoba precyzyjnie wytłumaczy, jak przebiega całościowa operacja oraz co robić, żeby otrzymać kredyt hipoteczny na świetnych zasadach. Przede wszystkim, sporo kredytobiorców nie wie o fakcie, iż całościowe różnice w kredycie mogą wynieść nawet 150 tysięcy złotych, o ile chodzi o tani i drogi kredyt. Z tego względu nie do końca rozsądnym wyjściem jest wzięcie zobowiązania w oddziale bankowym, w jakim ma się rachunek i nie sprawdzania innych propozycji. Można bowiem wyszukać korzystniejsze warunki przyznawania kredytu, dostosowane do swojej sytuacji pod względem finansów oraz chwalić się lepszymi regułami spłacania tego kredytu. To zapewnienie spokojniejszego funkcjonowania, bez ryzyka tego, że nie da się spłacać kredytu. W dodatku doradca finansowy Giżycko zwróci wzgląd na to, że jeżeli ktokolwiek samodzielnie składa dużo wniosków kredytowych, to może obniżyć własną zdolność kredytową. Z kolei, gdy wszystko reprezentując kredytobiorcę sprawdzi osoba kompetentna, a następnie będzie zajmować się reprezentowaniem konkretnej osoby w bankach, postrzegane jest to wiarygodnie. Na podobnej zasadzie, jeśli ktokolwiek składa osobiście zapytania do Biura Informacji Kredytowej, ma możliwość również zaniżyć swoją zdolność kredytową. Warto mieć tego świadomość i wystrzegać się tych pomyłek, szczególnie gdy zamierza się dostać duży kredyt na wyznaczony zamysł. W trakcie konsultacji ekspert kredytowy Giżycko zwróci akcent na każdy detal, mający znaczenie dla otrzymania dla konkretnego konsumenta korzystnego kredytu. Na przykład wyjaśni, jak istotne jest posiadanie kapitału pozwalającego ubiegać się o kredyt. Co najmniej kwota ta musi wyznaczyć dziesięć procent wartości domu, natomiast po sprawdzeniu stopy życiowej klienta, ekspert kredytowy będzie potrafił stricte podać, ile dana osoba musi wykładać pieniędzy na taki cel, by być świetnie odbieraną przez bank. 

Pewność atrakcyjnych zasad przyznawania kredytu hipotecznego 

Współpraca z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to wręcz pewność korzystnych warunków przyznania kredytu na zakup nieruchomości. Naturalnie, podstawą jest to, aby kredyt hipoteczny Giżycko został przyznawany, lecz nie mniej znaczące jest to, na jakich zasadach instytucja bankowa kredyt taki chce przyznawać. Kiedy interes kredytobiorcy reprezentować będzie ekspert kredytowy, to będzie zajmować się on również prowadzeniem negocjacji co do zasad umowy o pobranie kredytu. Konsument indywidualny, który się na takich zagadnieniach nie będzie znać, raczej nie jest zorientowany, że ma tę sposobność lub też może nie poczuć się pewniej w kontakcie z bankami. Tymczasem ekspert może negocjować: kwotę marży, wysokość jednorazowej opłaty dla instytucji bankowej, jak i kwestie ubezpieczenia. Trzeba też mieć pojęcie o tym, iż samo uzyskanie dokumentów zajmuje o wiele więcej czasu niż w wypadku kredyt gotówkowy Giżycko i może stanowić problem, o ile ktoś nie ma o tym wiedzy.

Doradca Kredytowy Giżycko