Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Kętrzynie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Kętrzynie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Kętrzyn, Korsze, Reszel, Bartoszyce, Olsztyn, Mrągowo, Giżycko, Węgorzewo

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Kętrzynie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Kętrzynie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Kętrzynie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy kętrzyn

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Kętrzynie.

Wsparcie ekspertów kredytowych w Kętrzynie jako element potrzebny do tego, aby otrzymać kredyt na zakup nieruchomości na korzystnych warunkach 

Wsparcie ekspertów kredytowych w Kętrzynie to czynnik potrzebny w celu tego, żeby zyskać kredyt na zakup nieruchomości na korzystnych zasadach. Do niedawna rolę taką pełnił doradca kredytowy Kętrzyn, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. To znaczy, że kierując się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. można oczekiwać, iż dostanie się jedynie korzystne porady dotyczące tego, jak bez trudności uzyskać kredyt. Przede wszystkim specjalista skupi się na tym, żeby wyłapać znaczące punkty z funkcjonowania oraz z historii co do pobranych wcześniej zobowiązań osoby, która się do niego kieruje. Następnie zaprezentuje listę papierów, jakie są potrzebne do tego, by bank miał możliwość analizować podanie o kredyt. Kwestii formalnych zwykle jest sporo i komuś może być trudno się w tym orientować, czyli opłaca się skorzystać z takiej wskazówki. Klient dowie się wobec tego, że konieczne będą papiery potwierdzające etat, a także broszury z informacjami od inwestora. Kiedy zaś w wybranym banku wniosek kredytowy zostanie pozytywnie rozpatrywany, to doradca finansowy Kętrzyn może zająć się umówieniem wizyty z notariuszem w celu przygotowania aktu notarialnego. Wszystkie kwestie zajmą dużo czasu, w związku z czym opłaca się korzystać ze wsparcia kogoś doświadczonego. Szczególnie, że ma się przeświadczenie, iż osoba taka o niczym nie zapomni. 

Potrzebna pomoc eksperta kredytowego w pozyskaniu kredytów na zakup nieruchomości

Schematyczna pomoc eksperta od kredytów w odniesieniu do kredytów na zakup nieruchomości bazuje na tym, że przede wszystkim osoby takie udzielają wskazówek odnośnie tego, w jaki sposób zwiększać swoje szanse na zakup nieruchomości. Po zaznajomieniu się z sytuacją konsumenta ekspert kredytowy Kętrzyn wśród aktualnych propozycji bankowych przedstawi najlepsze. Jeśli konsumentowi na tym będzie zależało, to specjalista z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. może także zająć się przedłożeniem papierów, jakie kolejno dołączone są do podania o kredyt. Negocjowanie korzystniejszych zapisów umowy kredytowej to następny obszar, w jakim warto skorzystać z pomocy mającego doświadczenie specjalisty. Jako że kredyt hipoteczny Kętrzyn jest złożonym zobowiązaniem, to ekspert kredytowy może też przeglądać zapisy umów deweloperskich i dotyczących rezerwacji a także sprawdzać skrupulatnie stan prawny nieruchomości, jaką wybrał klient. Konsumenci mogą również korzystać z podpowiedzi odnoszących się do tego, jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną kupna. Kredytobiorcy cenią w dodatku to, że jeśli jakieś punkty umowy są dla nich nazbyt niezrozumiałe, to ekspert kredytowy czytelnie objaśni, co one znaczą. Na prośbę klientów może także zostać przygotowana procedura podejmowanych działań, aby kupić w odpowiednim czasie nieruchomość a także nie stracić zadatku. Spore doświadczenie specjalistów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. pozwoli w dodatku kierować zainteresowanych do rzeczoznawców, jacy skontrolują faktyczną wartość rynkową kupowanej nieruchomości. Na podobnej zasadzie, na wszechstronne wsparcie można liczyć, kiedy ktokolwiek planuje wziąć kredyt gotówkowy Kętrzyn i mieć gwarancję, że podejmuje słuszną decyzję. Zalety wynikające ze współpracowania z Trinity Finance część są bezsprzeczne. Ekspert kredytowy proponuje nie tylko sprawdzanie propozycji kredytów na zakup nieruchomości, lecz też wsparcie w skomplikowanych procedurach z banków. Opłaca się decydować na skorzystanie z usług, bo uzyskanie pożyczki będzie w mniejszym stopniu stresujące.

Doradca Kredytowy Kętrzyn