Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Bartoszycach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Bartoszycach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Bartoszyce, Bisztynek, Górowo Iławeckie, Sępopol, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Kętrzyn

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Bartoszycach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Bartoszycach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Bartoszycach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy bartoszyce

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Bartoszycach.

Wsparcie eksperta finansowego czyli mieć jasność w sprawach a o jakich kredytobiorca osobiście może nie wiedzieć 

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma do jakiej opłaca się kierować, o ile zamierza się pobierać kredyt na zakup nieruchomości. Sprawy, na jakie zwróci uwagę ekspert kredytowy, a o jakich konsument osobiście może nie wiedzieć są nazbyt znaczące, kiedy będzie chodziło o zobowiązanie pieniężne, jakie nad wyraz często pobiera się na do końca życia. Niemała orientacja w tym zakresie powoduje, iż ma się gwarancję odnośnie właściwego postępowania, o ile korzysta się z pomocy tych ekspertów. Wcześniej rolę taką spełniał doradca kredytowy Bartoszyce, a aktualnie zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Teraz taka osoba dokładnie wytłumaczy, jak wygląda całościowa operacja oraz co robić, żeby uzyskać kredyt hipoteczny na doskonałych warunkach. Zwykle, sporo kredytobiorców nie wie o tym, że kompletne różnice w kredytach mogą wynieść nawet 150 tysięcy złotych, jeśli będzie chodziło o najtańszy i drogi kredyt. Z tego powodu niekoniecznie rozsądnym wyjściem jest pobranie kredytu w oddziale bankowym, w jakim posiada się rachunek i nie sprawdzanie pozostałych opcji. Można albowiem znaleźć korzystniejsze zasady przyznawania kredytu, dopasowane do własnej kondycji finansowej oraz chwalić się lepszymi warunkami spłaty takiego kredytu. To gwarancja spokojnego życia, bez niebezpieczeństwa tego, że nie da się spłacać kredytu. W dodatku doradca finansowy Bartoszyce zwróci uwagę na to, że jeżeli ktokolwiek samodzielnie złoży sporo podań o przyznanie kredytu, to może zaniżyć własną zdolność do spłaty zadłużenia. Natomiast, gdy wszystko reprezentując konsumenta przejrzy osoba kompetentna, a następnie zajmie się reprezentowaniem konkretnej osoby przed bankami, postrzegane jest to profesjonalnie. Podobnie, gdy ktoś składa samodzielnie zapytania do Biura Informacji Kredytowej, ma możliwość też zaniżyć swoją zdolność kredytową. Warto mieć o tym pojęcie oraz wystrzegać się takich błędów, szczególnie gdy chciałoby się uzyskać niemały kredyt na konkretny plan. Podczas rozmowy ekspert kredytowy Bartoszyce zwróci uwagę na każdy szczegół, jaki ma znaczenie dla uzyskania dla danego konsumenta optymalnego kredytu. Między innymi objaśni, jak priorytetowe jest wykazanie kapitału pozwalającego ubiegać się o kredyt. Co najmniej kwota ta powinna wynosić dziesięć procent wartości domu, aczkolwiek po przeanalizowaniu sytuacji życiowej klienta, ekspert kredytowy będzie umiał dokładnie podać, jaką kwotę konkretna osoba powinna wyłożyć środków finansowych na ten cel, by być doskonale postrzeganą przez bank. 

Zagwarantowanie korzystnych reguł przyznawania kredytu na zakup nieruchomości 

Współpraca z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to wręcz pewność atrakcyjnych warunków przyznawania kredytu na zakup nieruchomości. Oczywiście, kwestią podstawową jest to, aby kredyt hipoteczny Bartoszyce był przyznawany, lecz na równi ważne pozostaje to, na jakich regułach bank kredyt taki zechce przyznawać. Jeżeli interesy kredytobiorcy reprezentować będzie ekspert kredytowy, to zajmie się on również negocjacją warunków umowy kredytowej. Klient indywidualny, który się na takich zagadnieniach nie będzie znać, raczej nie jest zorientowany, że ma tę sposobność lub też może nie poczuć się pewnie w kontakcie z bankiem. Z kolei ekspert może wynegocjować: wysokość marży, wysokość prowizji dla instytucji bankowej, a także sprawy ubezpieczenia. Trzeba również mieć wiedzę o tym, że samo pozyskanie dokumentów jest czasochłonne bardziej niż w przypadku kredyt gotówkowy Bartoszyce i może stanowić problem, o ile ktoś nie ma o tym pojęcia.

Doradca Kredytowy Bartoszyce