Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Braniewie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Braniewie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Braniewo, Frombork, Pieniężno, Elbląg, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Braniewie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Braniewie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Braniewie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy braniewo

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Braniewie.

Sprawy, na jakie skieruje uwagę ekspert kredytowy, a o jakich kredytobiorca osobiście może nie wiedzieć

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to agencja do jakiej opłaca się kierować, gdy zamierza się pobierać kredyt na zakup nieruchomości. Kwestie, na jakie zwróci uwagę ekspert finansowy, a o jakich konsument osobiście może nie wiedzieć są zbyt znaczące, gdy będzie chodziło o zobowiązanie finansowe, jakie bardzo często pobiera się na do końca życia. Spora orientacja w tym temacie powoduje, iż ma się pewność odnośnie właściwego działania, jeśli korzysta się z pomocy tych specjalistów. Dawniej funkcję tą spełniał doradca kredytowy Braniewo, a obecnie obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Obecnie taka osoba precyzyjnie wytłumaczy, jak toczy się cała operacja oraz co robić, by uzyskać kredyt na zakup nieruchomości na doskonałych regulacjach. Zwykle, wielu kredytobiorców nie wie o fakcie, że całościowe różnice w kredytach mogą wynieść aż sto pięćdziesiąt tysięcy złotych, jeśli chodzi o najtańszy i drogi produkt finansowy. Z tego powodu nie do końca właściwym wyjściem jest pobieranie zobowiązania w banku, w jakim posiada się konto i nie sprawdzanie pozostałych opcji. Można albowiem odnaleźć lepsze zasady kredytowania, przystosowane do osobistej sytuacji pod względem finansów oraz cieszyć się doskonałymi regułami spłaty tego zobowiązania finansowego. To zapewnienie spokojniejszego życia, bez ryzyka tego, że nie da się spłacać kredytu. Na dodatek doradca finansowy Braniewo skieruje wzgląd na to, iż kiedy ktokolwiek na własną rękę złoży wiele wniosków o przyznanie kredytu, to może obniżać własną zdolność kredytową. Natomiast, gdy wszystko za kredytobiorcę sprawdzi osoba do tego powołana, a później będzie zajmować się reprezentacją konkretnej osoby w bankach, wygląda to wiarygodnie. Na podobnej zasadzie, jeśli ktoś składa samodzielnie zapytania do Biura Informacji Kredytowej, ma możliwość również zaniżyć własną zdolność kredytową. Warto mieć tego świadomość oraz wystrzegać się takich błędów, szczególnie kiedy chce się dostać niemały kredyt na wyznaczony plan. W czasie konsultacji ekspert kredytowy Braniewo zwróci akcent na każdy detal, mający znaczenie dla otrzymania dla konkretnego klienta korzystnego kredytu. Między innymi objaśni, jak istotne jest posiadanie wkładu własnego. Co najmniej suma taka musi wyznaczyć dziesięć procent wartości mieszkania, chociaż po sprawdzeniu stopy życiowej konsumenta, ekspert kredytowy będzie umiał stricte oszacować, ile konkretna osoba musi wykładać środków finansowych na taki plan, aby być świetnie postrzeganą przez bank. 

Zapewnienie atrakcyjnych warunków przyznania kredytu hipotecznego 

Współpraca z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to wprost pewność korzystnych zasad przyznania kredytu na zakup nieruchomości. Oczywiście, podstawą jest to, aby kredyt hipoteczny Braniewo był przyznany, natomiast na równi znaczące jest to, na jakich regułach instytucja bankowa kredyt ten zechce przyznawać. Jeśli interesy kredytobiorcy reprezentuje ekspert kredytowy, to zajmie się on też prowadzeniem negocjacji co do zasad umowy kredytowej. Klient indywidualny, który się na takich zagadnieniach nie zna, raczej nie wie, że ma tę możliwość bądź też może nie poczuć się pewniej w relacjach z bankami. Z kolei ekspert może negocjować: sumę kosztów oprocentowania, wysokość jednorazowej opłaty dla banku, a także sprawy związane z ubezpieczeniem. Należy również mieć wiedzę o tym, że samo pozyskanie dokumentów zajmuje o wiele więcej czasu niż w wypadku kredyt gotówkowy Braniewo i może stanowić problem, o ile ktoś nie ma o tym wiedzy.

Doradca Kredytowy Braniewo