Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Elblągu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Elblągu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Elbląg, Młynary, Pasłęk, Tolkmicko, Godkowo, Markusy, Milejewo, Rychliki, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Ostróda, Iława

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Elblągu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Elblągu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Elblągu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy elbląg

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Elblągu.

Wizyta u eksperta kredytowego w Elblągu umożliwiająca podjąć najlepszą decyzję odnośnie prostego w spłacie kredytu na zakup nieruchomości 

Konsultacja u eksperta kredytowego w Elblągu pozwoli powziąć najlepszą decyzję odnośnie prostego w spłacie kredytu na zakup nieruchomości. Z tego względu dobrze jest skierować się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i przedstawiać oczekiwania powiązane z regułami spłacania zobowiązania finansowego. Doświadczony specjalista wskaże, co warto wybrać. Do niedawna rolę taką pełnił doradca kredytowy Elbląg, a teraz zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Jeśli więc konsument myśli o kupnie domu, mieszkania albo terenu pod budowę to zapewne zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to decyzja, jaka musi być jak najdokładniej obmyślona. Ten kredyt często spłacony jest przez wiele lat lub nawet do końca życia, a więc należy sumiennie przygotowywać się do jego pobrania. Każdy doradca finansowy Elbląg wysłucha, na jaki cel konsument domaga się kredytu na kupno nieruchomości oraz wyjaśni, jak będzie przebiegała proces w konkretnym wypadku. Jeśli przyszły dłużnik będzie myśleć o własnym mieszkaniu, to kredyt hipoteczny może otrzymać na kupno mieszkania już przez kogoś wcześniej zakupione albo z od dewelopera. Równolegle osoba pobierająca kredyt ma okazję również składać wniosek o dodatkową kwotę z przeznaczeniem na remont lub na prace wykończeniowe. Kredyt na zakup nieruchomości można również pobrać na kupno albo zbudowanie domu. Wówczas na początku wysuwa wniosek się o kredyt na kupno działki. Można też uzyskać kolejne środki na prace powiązane z remontem, jakie podniosą wartość danej nieruchomości. Przebieg uzależniony jest od dokładnych planów konsumenta, wobec czego osoba taka powinna zaprezentować swoje koncepcje pracownikowi w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., po czym ekspert kredytowy Elbląg nabierze pewności, czy wszystko odpowiednio rozumie, zanim dokona kolejnych analiz ofert bankowych. Ostatnią opcją w obrębie jakiej powzięte są kredyty na zakup nieruchomości jest zobowiązanie na poczet kupna lokum dedykowanego w dalszych latach pod wynajem. Planując zakup mieszkania traktowanego jako skuteczna forma inwestorska warto posiadać na względzie to, że zysk z transakcji tej zależny jest od parametrów kredytu, jak i od czynników mających oddziaływanie na dochodowość nieruchomości. 

Rola eksperta kredytowego przy pozyskaniu kredytu hipotecznego 

Rola eksperta kredytowego przy konsultacjach związanych z kredytem na zakup nieruchomości jest czymś, co warto uwzględniać. To dokładnie w kredycie hipotecznym ważne jest to, by naradzać się z ekspertem, jaki ma wiedzę o bankowości oraz bieżących prawidłowościach powiązanych ze spłatą tak związanego z licznymi obowiązkami produktu kredytowego. Z uwagi na to, iż kredyt hipoteczny Elbląg jest najczęściej kredytem powziętym na całe życie, trzeba skrupulatnie sprawdzić oferty z paru instytucji bankowych. Mający doświadczenie ekspert kredytowy bez wątpienia poinformuje konsumenta o tym, iż prostym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu w tym banku, w jakim ma się konto, aczkolwiek niekoniecznie jest to opłacalne i coraz częściej można zauważyć odejście od takiego modelu. Propozycji jest na tyle dużo, że sumy odpłatności kredytu hipotecznego w kilku bankach mają okazję różnić się aż o sto tysięcy złotych. I właśnie z tego powodu należy swoją wizję skonsultować z ekspertem, który uprości cały proces, co nie tylko pozwala oszczędzać czas, lecz i fundusze. Zobowiązania bankowe pod nabycie nieruchomości są o wiele bardziej wiążące aniżeli kredyt gotówkowy Elbląg, wobec czego do wzięcia takiego zobowiązania finansowego warto się skrupulatnie przyszykować.

Ekspert Kredytowy Elbląg
Ekspert Kredytowy Młynary
Ekspert Kredytowy Pasłęk
Ekspert Kredytowy Tolkmicko

Doradca Kredytowy Elbląg