Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Ostródzie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Ostródzie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Ostróda, Miłakowo, Miłomłyn, Morąg, Iława, Działdowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Elbląg, Olsztyn, Lidzbark Warmiński

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Ostródzie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Ostródzie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę ANG Odpowiedzialne Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę ANG Odpowiedzialne Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Ostródzie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy ostróda

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Ostródzie.

Sprawy, na które skieruje uwagę ekspert finansowy, a o jakich konsument osobiście może nie wiedzieć 

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma do jakiej opłaca się kierować, o ile rozważa się pobierać kredyt na zakup nieruchomości. Sprawy, na jakie skieruje uwagę ekspert kredytowy, a o jakich klient osobiście może nie mieć pojęcia są zbyt istotne, kiedy będzie chodziło o zobowiązanie pieniężne, jakie bardzo często pobierze się na wiele lat. Niemała wiedza w tym temacie przyczynia się do tego, iż ma się pewność odnośnie właściwego postępowania, gdy skorzysta się z pomocy tych ekspertów. Dawniej rolę taką spełniał doradca kredytowy Ostróda, a obecnie obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Obecnie taka osoba dokładnie wytłumaczy, jak wygląda całościowa operacja i co robić, żeby otrzymać kredyt hipoteczny na świetnych zasadach. Zwykle, sporo konsumentów nie ma pojęcia o fakcie, że kompletne rozbieżności w kredytach mogą wynosić aż 150 tysięcy złotych, kiedy będzie chodziło o najtańszy i najdroższy kredyt. Z tego względu nie do końca dobrym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu w oddziale bankowym, w jakim ma się rachunek i nie porównywanie pozostałych możliwości. Można bowiem odnaleźć korzystniejsze reguły przyznawania kredytu, dopasowane do własnej kondycji finansowej oraz chwalić się lepszymi zasadami spłacania takiego kredytu. To gwarancja spokojnego funkcjonowania, bez ryzyka tego, że nie da się spłacić kredytu. Dodatkowo doradca finansowy Ostróda skieruje uwagę na to, że kiedy ktokolwiek sam składa dużo podań o przyznanie kredytu, to może obniżać swoją zdolność do spłaty zadłużenia. Z kolei, gdy całość w imieniu konsumenta sprawdza osoba mająca odpowiednie kompetencje, a później zajmie się reprezentacją danej osoby przed bankami, wygląda to wiarygodnie. Analogicznie, gdy ktoś składa osobiście pytanie do Biura Informacji Kredytowej, ma możliwość też obniżyć własną zdolność do pobrania kredytu. Dobrze jest mieć o tym pojęcie i wystrzegać się takich pomyłek, tym bardziej kiedy zamierza się dostać spory kredyt na wyznaczony zamysł. Podczas rozmowy ekspert kredytowy Ostróda zwróci uwagę na każdy szczegół, jaki ma znaczenie dla otrzymania dla konkretnego konsumenta korzystnego kredytu. Przykładowo objaśni, jak istotne jest wykazanie wkładu własnego. Minimum kwota taka powinna wynosić dziesięć procent wartości nieruchomości, chociaż po przeanalizowaniu stopy życiowej klienta, ekspert kredytowy będzie umiał wprost podać, ile dana osoba musi wyłożyć pieniędzy na ten cel, aby być dobrze odbieraną przez instytucję bankową. 

Zapewnienie atrakcyjnych zasad przyznawania kredytu hipotecznego 

Nawiązanie współpracy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to wprost gwarancja atrakcyjnych reguł przyznania kredytu na zakup nieruchomości. Naturalnie, podstawą pozostaje to, żeby kredyt hipoteczny Ostróda był przyznany, lecz nie mniej ważne pozostaje to, na jakich zasadach bank kredyt taki zechce przyznać. Jeśli interes kredytobiorcy reprezentuje ekspert kredytowy, to zajmie się on również negocjacją warunków umowy kredytowej. Konsument indywidualny, który się na tych kwestiach nie zna, właściwie nie wie, że ma taką możliwość lub też może nie poczuć się pewniej w relacjach z bankiem. Tymczasem specjalista może wynegocjować: sumę kosztów oprocentowania, sumę jednorazowej opłaty dla banku, jak i kwestie ubezpieczenia. Trzeba także mieć wiedzę o tym, że samo uzyskanie papierów zajmuje o wiele więcej czasu aniżeli w przypadku kredyt gotówkowy Ostróda i może być problematyczne, o ile ktokolwiek nie ma o tym pojęcia.

Ekspert Kredytowy Ostróda
Ekspert Kredytowy Miłakowo
Ekspert Kredytowy Miłomłyn
Ekspert Kredytowy Grunwald

Doradca Kredytowy Ostróda