Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Nowym Mieście Lubawskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Nowym Mieście Lubawskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno, Iława, Działdowo, Ostróda

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Nowym Mieście Lubawskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Nowym Mieście Lubawskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Nowym Mieście Lubawskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy nowe miasto lubawskie

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Nowym Mieście Lubawskim.

Wsparcie ekspertów kredytowych w Nowym Mieście Lubawskim jako czynnik potrzebny do tego, żeby otrzymać kredyt hipoteczny na preferowanych zasadach 

Pomoc ekspertów kredytowych w Nowe Miasto Lubawskie to czynnik konieczny w celu tego, aby uzyskać kredyt na zakup nieruchomości na bardzo dobrych zasadach. Do niedawna funkcję taką pełnił doradca kredytowy Nowe Miasto Lubawskie, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. To oznacza, że zgłaszając się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. można oczekiwać, że uzyska się wyłącznie najlepsze wskazówki związane z tym, w jaki sposób bez kłopotu uzyskać kredyt. Głównie ekspert skoncentruje się na tym, aby wybrać istotne punkty z życia a także z historii co do pobranych wcześniej zobowiązań osoby, która się do niego kieruje. Potem zaprezentuje spis papierów, jakie są konieczne do tego, żeby bank mógł przenalizować wniosek kredytowy. Formalności czasami jest sporo i konsumentowi może być trudno się w tym orientować, czyli opłaca się korzystać z tej wskazówki. Klient może dowiedzieć się w takim razie, że niezbędne będą papiery potwierdzające etat, jak i prospekty z informacjami od dewelopera. Jeżeli natomiast w wybranym banku wniosek kredytowy będzie przychylnie rozpatrywany, to doradca finansowy Nowe Miasto Lubawskie zajmie się umawianiem wizyty z notariuszem w celu przygotowania aktu u notariusza. Te kwestie zajmują wiele czasu, wobec czego warto korzystać ze wsparcia kogoś doświadczonego. Szczególnie, że ma się gwarancję, że osoba taka o niczym nie zapomni. 

Rutynowa pomoc eksperta kredytowego w odniesieniu do kredytów hipotecznych

Standardowa pomoc eksperta kredytowego w nawiązaniu do kredytów hipotecznych bazuje na tym, że nade wszystko osoby takie udzielą wskazówek odnośnie tego, w jaki sposób zwiększać swoje możliwości na zakup nieruchomości. Po obeznaniu się z sytuacją konsumenta ekspert kredytowy Nowe Miasto Lubawskie pośród bieżących ofert bankowych zaprezentuje zaliczające się do najkorzystniejszych. Kiedy konsumentowi na tym będzie zależało, to specjalista z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. może również zająć się przedłożeniem dokumentów, jakie kolejno dodawane są do wniosku o przyznanie kredytu. Negocjacja korzystniejszych warunków umowy kredytowej to kolejny obszar, w jakim warto korzystać ze wsparcia doświadczonego eksperta. Z uwagi na to że kredyt hipoteczny Nowe Miasto Lubawskie jest złożonym produktem, to ekspert kredytowy może też przeglądać zapisy umów od deweloperów i rezerwacyjnych a także analizować drobiazgowo sytuację prawną nieruchomości, jaką wybrał klient. Konsumenci powinni także skorzystać z podpowiedzi dotyczących tego, jak bezpiecznie podpisywać umowę przedwstępną zakupu. Kredytobiorcy cenią dodatkowo to, że gdy jakieś punkty umowy są dla nich nazbyt niezrozumiałe, to ekspert kredytowy czytelnie wytłumaczy, co one znaczą. Na prośbę klientów może też zostać opracowana strategia podejmowanych działań, żeby zakupić w odpowiednim czasie nieruchomość oraz nie stracić kwoty gwarantującej nabycie nieruchomości. Duże doświadczenie ekspertów z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. pozwala na dodatek skierować klientów do rzeczoznawców, jacy skontrolują rzeczywistą wartość rynkową nabywanej nieruchomości. Podobnie, na kompleksowe wsparcie można liczyć, o ile ktoś zamierza pobrać kredyt gotówkowy Nowe Miasto Lubawskie i mieć pewność, iż podejmuje właściwą decyzję. Atuty jakie wynikają ze współpracy z Trinity Finance członek są bezsprzeczne. Ekspert kredytowy proponuje nie tylko sprawdzanie propozycji kredytów hipotecznych, lecz też pomoc w trudnych procedurach bankowych. Warto się zdecydować na skorzystanie z usług, bo pozyskanie pożyczki okaże się mniej stresogenne.

Doradca Kredytowy Nowe Miasto Lubawskie