Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Działdowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Działdowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Działdowo, Lidzbark, Iłowo-Osada, Płośnica, Rybno, Nidzica, Ostróda, Nowe Miasto Lubawskie

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Działdowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Działdowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Działdowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy działdowo

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Działdowie.

Wsparcie ekspertów kredytowych w Działdowie przy wyborze oraz uzyskaniu najlepszych warunków finansowych dla kredytu hipotecznego 

Pomoc ekspertów kredytowych w Działdowie to czynnik niezbędny do tego, aby dostać kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach. W przeszłości rolę tą pełnił doradca kredytowy Działdowo, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. To oznacza, że zgłaszając się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. można oczekiwać, że dostanie się tylko najlepsze wskazówki dotyczące tego, jak bez problemu otrzymać kredyt. W głównej mierze ekspert skupi się na tym, by wybrać najważniejsze kwestie z funkcjonowania a także z historii co do pobranych wcześniej zobowiązań osoby, która się do niego zgłosiła. Następnie przedstawi spis dokumentów, jakie są potrzebne do tego, aby bank miał możliwość analizować podanie o kredyt. Kwestii formalnych zwykle jest dużo i konsumentowi może być ciężko się w tym zorientować, a więc dobrze będzie korzystać z takiej wskazówki. Klient może dowiedzieć się wobec tego, że potrzebne okażą się papiery które potwierdzają zatrudnienie, jak i broszury z informacjami od inwestora. Jeśli zaś w wybranym banku wniosek o kredyt będzie przychylnie rozpatrzony, to doradca finansowy Działdowo zajmie się umówieniem wizyty z notariuszem w celu przygotowania aktu u notariusza. Te sprawy zajmą dużo czasu, w związku z czym warto korzystać z pomocy z zewnątrz. Szczególnie, że ma się pewność, że osoba ta niczego nie pominie. 

Skuteczna pomoc eksperta kredytowego w pozyskaniu kredytów hipotecznych

Schematyczna pomoc eksperta od kredytów w odwołaniu do kredytów hipotecznych opiera się na tym, że nade wszystko osoby te udzielają wskazówek co do tego, w jaki sposób zwiększać własne możliwości na kupno mieszkania. Po zaznajomieniu się z sytuacją konsumenta ekspert kredytowy Działdowo pośród aktualnych ofert z banku prezentuje zaliczające się do najkorzystniejszych. Jeśli konsumentowi na tym będzie zależało, to ekspert z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. może także zająć się przedłożeniem dokumentów, jakie następnie dołączone są do wniosku o kredyt. Negocjacja korzystniejszych zapisów umowy o kredyt to następny obszar, w jakim warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego specjalisty. Z uwagi na to że kredyt hipoteczny Działdowo jest złożonym produktem, to ekspert kredytowy może również przeglądać punkty umów od deweloperów i dotyczących rezerwacji oraz sprawdzać skrupulatnie sytuację prawną nieruchomości, na jaką zdecydował się konsument. Klienci mogą także korzystać z podpowiedzi dotyczących tego, jak bezpiecznie podpisywać umowę przedwstępną kupna. Kredytobiorcy cenią w dodatku to, że gdy jakieś punkty umowy są dla nich nazbyt skomplikowane, to ekspert kredytowy czytelnie przedstawi, co one znaczą. Na prośbę klientów może też zostać opracowana procedura podejmowanych działań, aby zakupić w stosownym czasie nieruchomość a także nie utracić kwoty gwarantującej nabycie nieruchomości. Spore doświadczenie specjalistów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. pozwoli na dodatek kierować zainteresowanych do rzeczoznawców, którzy sprawdzą rzeczywistą wartość rynkową kupowanej nieruchomości. Podobnie, na wszechstronne wsparcie można liczyć, o ile ktokolwiek zamierza wziąć kredyt gotówkowy Działdowo i mieć pewność, iż podjął właściwą decyzję. Atuty wynikające ze współpracowania z Trinity Finance część są niepodważalne. Ekspert kredytowy proponuje nie tylko sprawdzanie propozycji kredytów hipotecznych, ale też wsparcie w trudnych procedurach bankowych. Warto się zdecydować na korzystanie ze świadczeń, gdyż otrzymanie kredytu okaże się mniej stresujące.

Doradca Kredytowy Działdowo