Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Nidzicy

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Nidzicy

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Nidzica, Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo, Działdowo, Ostróda, Szczytno, Olsztyn

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Nidzicy na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Nidzicy na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Nidzicy lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy nidzica

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Nidzicy.

Kwestie, na jakie skieruje uwagę ekspert finansowy, a o jakich kredytobiorca sam może nie wiedzieć 

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma do jakiej warto się kierować, kiedy planuje się pobrać kredyt hipoteczny. Kwestie, na jakie skieruje uwagę ekspert kredytowy, a o jakich klient osobiście może nie wiedzieć są nazbyt ważne, gdy chodzi o zobowiązanie finansowe, jakie bardzo często pobiera się na wiele lat. Spora wiedza w takim temacie sprawia, że ma się gwarancję co do właściwego działania, o ile skorzysta się z pomocy tych ekspertów. Dawniej rolę tą pełnił doradca kredytowy Nidzica, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Obecnie taka osoba dokładnie tłumaczy, jak wygląda cała operacja i co robić, żeby dostać kredyt hipoteczny na doskonałych regulacjach. W głównej mierze, sporo konsumentów nie wie o fakcie, że całkowite rozbieżności w kredycie mogą wynieść aż sto pięćdziesiąt tysięcy złotych, jeśli będzie chodziło o najtańszy i najdroższy produkt finansowy. Z tego powodu nie do końca odpowiednim rozwiązaniem jest pobieranie kredytu w banku, w jakim ma się konto i nie sprawdzania innych opcji. Można bowiem znaleźć korzystniejsze reguły kredytowania, dopasowane do swojej sytuacji finansowej i chwalić się doskonałymi zasadami spłacania takiego kredytu. To gwarancja spokojniejszego życia, bez niebezpieczeństwa tego, że nie da się spłacić kredytu. Dodatkowo doradca finansowy Nidzica skieruje uwagę na to, iż jeżeli ktokolwiek na własną rękę złoży wiele wniosków kredytowych, to może obniżyć swoją zdolność kredytową. Tymczasem, kiedy całość w imieniu kredytobiorcę sprawdzi osoba do tego powołana, a później będzie zajmować się reprezentowaniem konkretnej osoby przed bankami, wygląda to profesjonalnie. Analogicznie, gdy ktoś składa samodzielnie pytanie do Biura Informacji Kredytowej, może też obniżyć swoją zdolność kredytową. Dobrze jest mieć o tym pojęcie i unikać takich pomyłek, szczególnie kiedy chciałoby się dostać spory kredyt na wyznaczony cel. W czasie rozmowy ekspert kredytowy Nidzica skieruje uwagę na każdy szczegół, mający znaczenie dla otrzymania dla konkretnego klienta jak najlepszego kredytu. Między innymi objaśni, jak priorytetowe jest wykazanie kapitału pozwalającego ubiegać się o kredyt. Minimalnie suma taka musi wynosić 10% wartości mieszkania, natomiast po analizie sytuacji życiowej klienta, ekspert kredytowy będzie umiał stricte oszacować, jaką kwotę dana osoba powinna wykładać środków finansowych na taki cel, żeby zostać świetnie odbieraną przez instytucję bankową. 

Zapewnienie atrakcyjnych warunków przyznawania kredytu hipotecznego 

Współpraca z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to wręcz gwarancja korzystnych zasad przyznania kredytu hipotecznego. Oczywiście, podstawą jest to, by kredyt hipoteczny Nidzica został przyznany, natomiast na równi ważne pozostaje to, na jakich zasadach bank kredyt ten chce przyznawać. Jeśli interesy konsumenta reprezentuje ekspert kredytowy, to będzie zajmować się on także negocjacją zasad umowy o pobranie kredytu. Konsument indywidualny, który się na takich kwestiach nie zna, raczej nie wie, że ma taką sposobność lub też może nie czuć się pewnie w kontakcie z bankami. Tymczasem ekspert może negocjować: sumę marży, kwotę prowizji dla banku, jak i sprawy związane z ubezpieczeniem. Należy również mieć wiedzę o tym, że samo uzyskanie papierów zajmuje o wiele więcej czasu niż w przypadku kredyt gotówkowy Nidzica i może być problematyczne, jeśli ktokolwiek nie ma o tym wiedzy.

Doradca Kredytowy Nidzica