Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Iławie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Iławie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Iława, Kisielice, Lubawa, Susz, Zalewo, Ostróda, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Iławie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Iławie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Iławie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy iława

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Iławie.

Sprawy, na które zwróci uwagę ekspert kredytowy, a o jakich klient osobiście mógł nie słyszeć

Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to firma do jakiej opłaca się kierować, o ile rozważa się pobierać kredyt hipoteczny. Kwestie, na jakie skieruje uwagę ekspert finansowy, a o jakich kredytobiorca sam może nie wiedzieć są zbyt znaczące, kiedy będzie chodziło o zobowiązanie pieniężne, jakie nad wyraz często pobiera się na długi czas. Duża wiedza w tym temacie powoduje, iż ma się gwarancję co do słusznego działania, jeśli korzysta się ze wsparcia takich specjalistów. Wcześniej funkcję taką spełniał doradca kredytowy Iława, a obecnie obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Aktualnie ta osoba precyzyjnie tłumaczy, jak przebiega cała procedura oraz co robić, żeby otrzymać kredyt na zakup nieruchomości na bardzo dobrych zasadach. Przede wszystkim, wielu konsumentów nie wie o fakcie, że całkowite dysproporcje w kredycie mogą wynieść nawet sto pięćdziesiąt tysięcy złotych, o ile chodzi o najtańszy oraz drogi kredyt. Dlatego niekoniecznie dobrym rozwiązaniem jest pobranie kredytu w banku, w jakim ma się konto i nie sprawdzanie konkurencyjnych propozycji. Można bowiem odnaleźć korzystniejsze zasady kredytowania, dostosowane do własnej sytuacji pod względem finansów i chwalić się lepszymi regułami spłacania tego zobowiązania finansowego. To gwarancja spokojniejszego funkcjonowania, bez ryzyka tego, że nie da się spłacić zobowiązania. Dodatkowo doradca finansowy Iława zwróci uwagę na to, iż kiedy ktoś na własną rękę złoży sporo podań kredytowych, to może zaniżyć własną zdolność kredytową. Tymczasem, kiedy wszystko w imieniu kredytobiorcę przejrzy osoba mająca odpowiednie kompetencje, a następnie zajmie się reprezentacją danej osoby w bankach, wygląda to rzetelnie. Analogicznie, kiedy ktoś złoży osobiście pytanie do Biura Informacji Kredytowej, może też zaniżyć swoją zdolność do pobrania kredytu. Warto mieć tego świadomość oraz wystrzegać się takich pomyłek, szczególnie kiedy zamierza się otrzymać duży kredyt na wyznaczony plan. Podczas rozmowy ekspert kredytowy Iława zwróci akcent na każdy szczegół, mający znaczenie dla uzyskania dla konkretnego konsumenta korzystnego kredytu. Na przykład objaśni, jak priorytetowe jest wykazanie wkładu własnego. Co najmniej suma taka powinna wyznaczyć 10% wartości mieszkania, chociaż po przeanalizowaniu stopy życiowej klienta, ekspert kredytowy będzie potrafił wprost oszacować, jaką kwotę konkretna osoba musi wykładać środków finansowych na taki plan, by zostać dobrze postrzeganą przez instytucję bankową. 

Pewność atrakcyjnych zasad przyznawania kredytu na zakup nieruchomości 

Współpraca z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to wręcz gwarancja optymalnych warunków przyznania kredytu hipotecznego. Oczywiście, kwestią podstawową jest to, by kredyt hipoteczny Iława był przyznawany, natomiast na równi znaczące jest to, na jakich regułach bank kredyt ten chce dać. Jeśli interesy kredytobiorcy reprezentuje ekspert kredytowy, to zajmie się on też negocjacją warunków umowy kredytowej. Konsument prywatny, który się na takich zagadnieniach nie zna, właściwie nie jest zorientowany, że ma tę możliwość bądź też może nie czuć się pewniej w ustaleniach z bankami. Tymczasem specjalista może wynegocjować: wysokość marży, sumę jednorazowej opłaty dla banku, jak i sprawy ubezpieczenia. Trzeba również mieć pojęcie o tym, iż samo uzyskanie dokumentów jest czasochłonne bardziej niż w przypadku kredyt gotówkowy Iława i może być problematyczne, jeżeli ktokolwiek nie ma o tym wiedzy.

Doradca Kredytowy Iława