Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Lidzbarku Warmińskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Lidzbarku Warmińskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Lidzbark Warmiński, Orneta, Lubomino, Bartoszyce, Braniewo, Olsztyn, Ostróda, Elbląg

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Lidzbarku Warmińskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Lidzbarku Warmińskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Lidzbarku Warmińskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Lidzbark Warmiński

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Lidzbarku Warmińskim.

Wizyta u eksperta kredytowego w Lidzbarku Warmińskim umożliwiająca podjąć właściwą z decyzji odnośnie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego 

Konsultacja u eksperta kredytowego w Lidzbarku Warmińskim umożliwi podjąć stosowną z decyzji co do korzystnego kredytu hipotecznego. Dlatego warto zgłosić się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oraz zaprezentować potrzeby związane z zasadami spłacania zobowiązania finansowego. Wykwalifikowany specjalista pokaże, co należy wybierać. Do niedawna funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Lidzbark Warmiński, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Jeśli więc konsument myśli o zakupie domu, mieszkania lub pola to z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że jest to jedna z decyzji, która powinna być gruntownie przeanalizowana. Taki kredyt zwykle spłacony jest przez długi czas albo co więcej przez całe życie, a więc należy sumiennie przygotowywać się do jego wzięcia. Każdy doradca finansowy Lidzbark Warmiński wysłucha, z jakiego powodu konsument będzie potrzebować kredytu hipotecznego oraz wyjaśni, jak będzie przebiegała proces w jego wypadku. Jeżeli przyszły pożyczkobiorca myśli o posiadaniu własnego mieszkania, to kredyt na zakup nieruchomości ma szansę otrzymać na zakup mieszkania starszej daty lub z od dewelopera. Równocześnie kredytobiorca ma możliwość również składać wniosek o uzupełniającą sumę z przeznaczeniem na remont albo na prace wykończeniowe. Kredyt hipoteczny będzie okazja też pobierać na zakup albo budowę domu. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności wysuwa wniosek się o kredyt na zakup terenu. Można też otrzymać kolejne środki na czynności remontowe, jakie zawyżą kwotę konkretnej nieruchomości. Postępowanie uzależniony jest od szczegółowych planów konsumenta, wobec czego osoba ta musi przedstawić swoje oczekiwania pracownikowi w Trinity Finance część Grupy ANG S.A., po czym ekspert kredytowy Lidzbark Warmiński nabierze pewności, czy wszystko odpowiednio zinterpretował, nim przejdzie do kolejnych analiz propozycji z banków. Trzecią opcją w obrębie jakiej pobrane są kredyty na zakup nieruchomości jest powzięcie zobowiązania pod kątem nabycia lokum wyznaczonego w przyszłości pod wynajem. Obmyślając kupno mieszkania traktowanego jako pewna forma kapitału warto mieć na względzie to, iż zysk z transakcji tego typu zależny jest od ustaleń zobowiązania finansowego, jak i od czynników posiadających wpływ na dochodowość nieruchomości. 

Rola eksperta kredytowego przy konsultacjach powiązanych z kredytem na zakup nieruchomości 

Zadanie eksperta kredytowego przy rozmowach powiązanych z kredytem hipotecznym jest tym, co dobrze będzie wziąć pod uwagę. To dokładnie w kredycie hipotecznym ważne jest to, by konsultować się z specjalistą, jaki ma pojęcie o bankach oraz aktualnych realiach związanych ze spłatą tak związanego z licznymi obowiązkami produktu finansowego. Ze względu na to, że kredyt hipoteczny Lidzbark Warmiński jest często kredytem wziętym do końca życia, należy skrupulatnie sprawdzić oferty z paru instytucji bankowych. Mający doświadczenie ekspert kredytowy bez wątpienia będzie informować konsumenta o tym, że prostym wyjściem jest branie pożyczki w takim banku, w jakim posiada się konto, jednak nie w każdym przypadku jest to opłacalne i znacznie częściej odchodzi się od takiego postępowania. Propozycji jest na tyle sporo, iż kwoty odpłatności kredytu na nieruchomość w dowolnych bankach mają okazję wahać się nawet o sto tysięcy złotych. I właśnie z takiego względu należy własną wizję konsultować ze specjalistą, który zmodyfikuje cały proces, co nie tylko umożliwi oszczędzać trochę czasu, lecz i pieniądze. Kredyty pod kupno nieruchomości są o wiele bardziej obligujące niż kredyt gotówkowy Lidzbark Warmiński, czyli do wzięcia takiego zobowiązania finansowego trzeba się skrupulatnie przyszykować.

Doradca Kredytowy Lidzbark Warmiński