Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Węgorzewie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Węgorzewie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze, Kętrzyn, Giżycko, Gołdap

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Węgorzewie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Węgorzewie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Węgorzewie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy węgorzewo

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Węgorzewie.

Pomoc ekspertów kredytowych w Węgorzewie jako czynnik konieczny w celu tego, żeby otrzymać kredyt na zakup nieruchomości na preferowanych zasadach 

Pomoc ekspertów kredytowych w Węgorzewie to czynnik niezbędny do tego, by dostać kredyt na zakup nieruchomości na bardzo dobrych zasadach. W przeszłości funkcję tą pełnił doradca kredytowy Węgorzewo, a aktualnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. To znaczy, że zgłaszając się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. można spodziewać się, iż otrzyma się tylko korzystne podpowiedzi dotyczące tego, jak bez kłopotu otrzymać kredyt. Przede wszystkim ekspert skupi się na tym, żeby wyłapać istotne kwestie z funkcjonowania oraz z historii kredytowej osoby, która się do niego kieruje. Następnie zaprezentuje listę papierów, jakie są niezbędne do tego, by bank miał możliwość analizować wniosek kredytowy. Formalności czasem jest sporo i komuś może być trudno się w tym orientować, czyli opłaca się korzystać z tej wskazówki. Klient dowie się wobec tego, że niezbędne okażą się papiery potwierdzające posiadanie zatrudnienia, a także prospekty z informacjami od dewelopera. Kiedy zaś w określonym banku wniosek kredytowy będzie pomyślnie rozpatrzony, to doradca finansowy Węgorzewo może zająć się umawianiem wizyty z notariuszem w celu opracowania aktu u notariusza. Wszystkie kwestie zajmują dużo czasu, wobec czego opłaca się korzystać ze wsparcia kogoś doświadczonego. Szczególnie, że ma się pewność, że osoba taka niczego nie pominie. 

Schematyczna pomoc eksperta kredytowego w odniesieniu do kredytów hipotecznych

Rutynowa pomoc eksperta od kredytów w odwołaniu do kredytów hipotecznych bazuje na tym, że przede wszystkim osoby te udzielą porad co do tego, w jaki sposób zwiększać swoje możliwości na zakup domu. Po zaznajomieniu się z sytuacją konsumenta ekspert kredytowy Węgorzewo pośród aktualnych propozycji z banku przedstawi zaliczające się do najkorzystniejszych. Jeśli konsumentowi na tym zależy, to ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. może też zająć się złożeniem dokumentów, jakie następnie dołączone są do podania o przyznanie kredytu. Negocjowanie korzystniejszych warunków umowy kredytowej to następny zakres, w jakim warto korzystać z pomocy doświadczonego eksperta. Ze względu na to że kredyt hipoteczny Węgorzewo jest rozbudowanym produktem, to ekspert kredytowy może także sprawdzić punkty umów deweloperskich i dotyczących rezerwacji oraz przeanalizować drobiazgowo sytuację prawną nieruchomości, jaką wybrał konsument. Konsumenci powinni również skorzystać z podpowiedzi odnoszących się do tego, jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu. Kredytobiorcy cenią w dodatku to, że jeśli pewne punkty umowy są dla nich nazbyt niejednoznaczne, to ekspert kredytowy jasno wytłumaczy, co one znaczą. Na prośbę konsumentów może także zostać przygotowana procedura działania, aby zakupić w odpowiednim czasie nieruchomość a także nie utracić kwoty gwarantującej nabycie nieruchomości. Spore doświadczenie specjalistów z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. pozwala na dodatek skierować klientów do rzeczoznawców, jacy mogą sprawdzić faktyczną wartość rynkową nabywanej nieruchomości. Na podobnej zasadzie, na kompleksowe wsparcie można oczekiwać, gdy ktoś planuje pobrać kredyt gotówkowy Węgorzewo i mieć gwarancję, iż podejmuje odpowiednią decyzję. Korzyści wynikające ze współpracowania z Trinity Finance część są niepodważalne. Ekspert kredytowy oferuje nie tylko sprawdzanie ofert kredytów na zakup nieruchomości, ale też wsparcie w skomplikowanych formalnościach z banków. Warto się zdecydować na korzystanie ze świadczeń, ponieważ pozyskanie pożyczki będzie w mniejszej mierze stresujące.

Doradca Kredytowy Węgorzewo