Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Gołdapi

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Gołdapi

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Gołdap, Banie Mazurskie, Dubeninki, Węgorzewo, Giżycko, Olecko

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Gołdapi na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Gołdapi na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Gołdapi lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy gołdap

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Gołdapi.

Sprawy, na które skieruje uwagę ekspert kredytowy, a o jakich klient osobiście może nie wiedzieć 

Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to agencja do jakiej opłaca się kierować, o ile rozważa się pobierać kredyt na zakup nieruchomości. Kwestie, na jakie skieruje uwagę ekspert finansowy, a o jakich konsument osobiście może nie wiedzieć są zbyt znaczące, kiedy chodzi o zobowiązanie finansowe, jakie nad wyraz często pobiera się na wiele lat. Spora orientacja w takim temacie powoduje, że ma się pewność co do rozsądnego postępowania, o ile korzysta się z pomocy tych specjalistów. Wcześniej rolę tą spełniał doradca kredytowy Gołdap, a obecnie zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Teraz taka osoba dokładnie wytłumaczy, jak toczy się cała procedura oraz co zrobić, aby dostać kredyt na zakup nieruchomości na świetnych regulacjach. W głównej mierze, wielu konsumentów nie ma pojęcia o fakcie, iż całkowite różnice w kredytach mogą wynosić aż sto pięćdziesiąt tysięcy złotych, jeśli chodzi o tani i drogi kredyt. Z tego względu niekoniecznie dobrym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu w banku, w jakim posiada się rachunek i nie porównywanie konkurencyjnych możliwości. Można albowiem znaleźć korzystniejsze reguły przyznawania kredytu, dostosowane do swojej kondycji finansowej oraz chwalić się optymalnymi regułami spłaty tego zobowiązania finansowego. To zapewnienie spokojnego życia, bez niebezpieczeństwa tego, że nie da się spłacać kredytu. W dodatku doradca finansowy Gołdap zwróci wzgląd na to, iż jeśli ktoś samodzielnie złoży wiele wniosków o przyznanie kredytu, to może obniżać swoją zdolność do spłaty zadłużenia. Tymczasem, gdy wszystko za kredytobiorcę przejrzy osoba do tego powołana, a potem będzie zajmować się reprezentowaniem konkretnej osoby w bankach, postrzegane jest to rzetelnie. Podobnie, jeśli ktoś złoży osobiście pytanie do BIK, może także zaniżyć własną zdolność do pobrania kredytu. Dobrze jest mieć o tym pojęcie oraz wystrzegać się tych błędów, zwłaszcza kiedy zamierza się uzyskać duży kredyt na wyznaczony plan. W trakcie rozmowy ekspert kredytowy Gołdap skieruje uwagę na każdy szczegół, posiadający znaczenie dla pozyskania dla konkretnego konsumenta korzystnego kredytu. Między innymi wyjaśni, jak priorytetowe jest wykazanie wkładu własnego. Co najmniej kwota taka musi wynosić 10% wartości mieszkania, natomiast po analizie sytuacji życiowej klienta, ekspert kredytowy będzie potrafił wprost wyznaczyć, ile dana osoba powinna wykładać środków finansowych na taki cel, żeby zostać doskonale odbieraną przez bank. 

Zapewnienie optymalnych zasad przyznania kredytu hipotecznego 

Współpraca z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to wręcz gwarancja korzystnych warunków przyznawania kredytu hipotecznego. Naturalnie, podstawą pozostaje to, aby kredyt hipoteczny Gołdap został przyznawany, natomiast nie mniej znaczące pozostaje to, na jakich zasadach instytucja bankowa kredyt ten zechce przyznać. Kiedy interes konsumenta reprezentować będzie ekspert kredytowy, to będzie zajmować się on także prowadzeniem negocjacji co do warunków umowy o pobranie kredytu. Konsument prywatny, który się na takich zagadnieniach nie zna, właściwie nie ma pojęcia, że ma tę sposobność bądź też może nie poczuć się pewnie w ustaleniach z bankami. Tymczasem specjalista może wynegocjować: kwotę kosztów oprocentowania, wysokość prowizji dla banku, jak i sprawy związane z ubezpieczeniem. Należy również mieć wiedzę o tym, iż samo pozyskanie papierów jest czasochłonne bardziej aniżeli w przypadku kredyt gotówkowy Gołdap i może stanowić problem, o ile ktokolwiek nie ma o tym wiedzy.

Doradca Kredytowy Gołdap