Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Olecku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Olecku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Olecko, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki, Gołdap, Giżycko, Ełk

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Olecku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Olecku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Olecku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy olecko

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Olecku.

Konsultacja u eksperta kredytowego w Olecku umożliwiająca podjąć najlepszą z decyzji co do najkorzystniejszego kredytu hipotecznego 

Wizyta u eksperta kredytowego w Olecku umożliwi podjąć najlepszą z decyzji a propos najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Dlatego warto zgłaszać się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i zaprezentować oczekiwania powiązane z regułami spłaty kredytu. Doświadczony specjalista pokaże, co należy wybierać. Do niedawna rolę tą wypełniał doradca kredytowy Olecko, a obecnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy więc ktokolwiek będzie myśleć o nabyciu domu, mieszkania lub terenu pod budowę to bez wątpienia zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to jedna z decyzji, jaka musi być skrupulatnie przeanalizowana. Taki kredyt najczęściej spłacony jest przez wiele lat lub nawet przez całe życie, czyli trzeba uważnie przygotowywać się do jego wzięcia. Każdy doradca finansowy Olecko posłucha, z jakiego powodu klient będzie potrzebować kredytu na kupno nieruchomości oraz objaśni, jak będzie przebiegała proces w jego przypadku. Jeżeli potencjalny dłużnik będzie myśleć o posiadaniu własnego mieszkania, to kredyt na zakup nieruchomości ma okazję dostać na kupno mieszkania z rynku wtórnego lub z nowe. Jednocześnie kredytobiorca ma okazję również składać wniosek o pomocniczą sumę z przeznaczeniem na remont lub na prace wykończeniowe. Kredyt na zakup nieruchomości można też pobrać na zakup lub wybudowanie domu. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności wnioskuje się o kredyt na zakup gruntu. Można także dostać kolejne pieniądze na czynności remontowe, jakie zawyżą wartość konkretnej nieruchomości. Przebieg uzależniony jest od dokładnych zamysłów konsumenta, wobec czego osoba taka powinna przedłożyć swoje oczekiwania osobie zatrudnionej w Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a następnie ekspert kredytowy Olecko nabierze pewności, czy wszystko odpowiednio rozumie, zanim przejdzie do dalszych analiz propozycji z banków. Trzecią opcją w obrębie jakiej powzięte są kredyty hipoteczne jest zobowiązanie na poczet kupna mieszkania przeznaczonego w przyszłości do wynajęcia. Rozpatrując kupno lokalu traktowanego jako pewna opcja inwestowania należy mieć na względzie to, że zysk z inwestycji tego typu uzależniony będzie od warunków kredytu, jak i od elementów mających oddziaływanie na dochodowość mieszkania. 

Rola eksperta kredytowego przy poradach powiązanych z kredytem na zakup nieruchomości 

Zadanie eksperta kredytowego przy poradach powiązanych z kredytem na zakup nieruchomości jest czymś, co opłaca się uwzględniać. To właśnie w kredycie hipotecznym ważne jest to, aby naradzać się z specjalistą, który ma wiedzę o bankach a także aktualnych prawidłowościach powiązanych ze spłacaniem tak związanego z licznymi obowiązkami produktu finansowego. Z uwagi na to, iż kredyt hipoteczny Olecko jest często kredytem pobieranym na całe życie, należy jak najdokładniej przeglądać propozycje z kilku banków. Mający doświadczenie ekspert kredytowy bez wątpienia poinformuje klienta o tym, iż prostym wyjściem jest wzięcie kredytu w takim banku, w jakim posiada się rachunek, aczkolwiek nie w każdym przypadku jest to opłacalne i coraz częściej odchodzi się od takiego modelu. Ofert jest tak sporo, iż kwoty opłat kredytu hipotecznego w dowolnych instytucjach bankowych mogą wahać się nawet o 100 tysięcy złotych. I stricte z tego względu trzeba swoją koncepcję uzgodnić ze specjalistą, który zoptymalizuje cały proces, co nie tylko pozwoli zaoszczędzić trochę czasu, lecz i środki pieniężne. Kredyty pod zakup nieruchomości są o wiele bardziej obligujące aniżeli kredyt gotówkowy Olecko, wobec czego do wzięcia tego zobowiązania finansowego warto się odpowiednio przygotować.

Doradca Kredytowy Olecko