Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Hajnówce

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Hajnówce

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Hajnówka, Kleszczele, Białowieża, Narew, Narewka, Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Białystok

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Hajnówce na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Hajnówce na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Hajnówce lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Hajnówka

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Hajnówce.

Kompleksowe wsparcie specjalistyczne podczas procesu pozyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Hajnówce

Kompleksowe wsparcie specjalistyczne podczas procedury pozyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Hajnówce realizuje firma Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., rozpoczynając od ocenienia zdolności kredytowej klienta aż po ostateczne przyznanie kredytu. W przeszłości funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Hajnówka, a obecnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Klienci, którzy chcieliby się więcej dowiedzieć o tym, jakie szczegółowo świadczenia są proponowane, zachęceni są do rozpoczęcia kontaktu z pracownikami agencji. Konsultację można umawiać przez kwestionariusz zgłoszeniowy albo telefonicznie. Każda rozmowa jest indywidualna, a podchodzący do swojej pracy z pasją doradca finansowy Hajnówka wdroży szczegółowo klienta w tryb kredytu hipotecznego. Jest to nad wyraz istotne dla takich osób, które tego typu zobowiązanie pieniężne będą pobierały po raz pierwszy lub takich, które wcale nie orientują się w tym produkcie pieniężnym. Najpierw specjalista zajmie się zweryfikowaniem zdolności do spłacania zobowiązania, a kolejno zaprezentuje propozycje zobowiązań, dopasowane do indywidualnych wymagań przyszłego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. pomoże w przygotowaniu wniosku kredytowego, a w następnej kolejności zajmie się pełną obsługą procesu kredytowego. W rezultacie wieloetapowa procedura pomocy finansowej dla wnioskodawcy jest dla niego w mniejszym stopniu stresogenna. Określony tryb rozpoczyna się w momencie zapoznania się z pierwszą ofertą kredytu oraz trwa do kompletnej spłaty kredytu hipotecznego. Oznacza to, iż na wsparcie ekspertów z prezentowanej agencji interesanci z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mogą oczekiwać stale. Każdy ekspert kredytowy Hajnówka zabiega o to, żeby pomóc jak najszybciej, jeśli tylko klienci chcieli się czegokolwiek dowiedzieć lub będą mieć trudności ze spłatą kredytu.

Co robić, żeby kredyt został udzielony bez pomyłki? 

Pewnie każdy kredytobiorca myśli o tym, co robić, by kredyt był przydzielony bez pomyłki. Z tego względu gdy ktoś nie będzie czuć się pewien, to ekspert kredytowy jest właśnie taką osobą, do której bezsprzecznie opłaca się zgłaszać. To on pomaga w profesjonalnym przedstawieniu ofert kredytowych i sugeruje, jaka dla określonego kredytobiorcy będzie najlepsza. W następnej kolejności, pomoże w skrupulatnym przeanalizowaniu wiarygodności konsumenckiej. W dalszej perspektywie zaś zajmuje się opracowaniem stosownej dokumentacji kredytowej. Poświęcanie czasu na analizy obecnego rynku kredytowego zajmuje sporo czasu i zlecenie tego profesjonaliście okaże się słusznym rozwiązaniem. Wtedy można kredyt hipoteczny Hajnówka dopasować wzorowo. Ekspert kredytowy po wyselekcjonowaniu propozycji zajmie się przedwstępną oceną spłaty kredytu pożyczkobiorcy pod kątem zasad z wyznaczonych instytucji bankowych. Pod uwagę wzięte będą dochody oraz predyspozycje prywatno – finansowe osoby, która stara się o kredyt. W rezultacie, ekspert zaprezentuje wyjątkowo zbliżoną propozycję, przystosowaną do potrzeb prywatnych oraz uwarunkowań materialnych konsumenta. Wybrana opcja zwykle ma parę alternatyw, czyli warto sprawdzić jej sugerowane walory i minusy. Ostatecznie to zobowiązanie pobrane jest na o wiele dłuższy czas niż kredyt gotówkowy Hajnówka i należy to dokładnie przeanalizować. Z tego względu tak istotne pozostaje to, żeby przez cały czas kierować się wskazówkami od doradców z firmy Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., a cała procedura przebiegnie bezproblemowo oraz bez jakichkolwiek opóźnień.

Doradca Kredytowy Hajnówka