Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Bielsku Podlaskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Bielsku Podlaskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Bielsk Podlaski, Brańsk, Orla, Rudka, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie, Białystok, Hajnówka

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Bielsku Podlaskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Bielsku Podlaskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Bielsku Podlaskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy bielsk podlaski

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Bielsku Podlaskim.

Pełne wsparcie specjalistyczne w czasie procedury pozyskania kredytu hipotecznego, jakie oferuje ekspert kredytowy w Bielsku Podlaskim

Pełne wsparcie merytoryczne w trakcie procesu pozyskania kredytu hipotecznego, jakie oferuje ekspert kredytowy w Bielsku Podlaskim wykonuje agencja Trinity Finance część Grupy ANG S.A., rozpoczynając od ocenienia zdolności kredytowej konsumenta aż po ostateczne przyznanie kredytu. Do niedawna rolę taką spełniał doradca kredytowy Bielsk Podlaski, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Konsumenci, jacy chcą się sporo dowiadywać o tym, jakie stricte usługi są oferowane, zachęceni są do nawiązania współpracy z osobami zatrudnionymi w agencji. Spotkanie można umówić poprzez kwestionariusz zgłoszeniowy albo dzwoniąc. Każda rozmowa jest indywidualna, a zaangażowany doradca finansowy Bielsk Podlaski wprowadzi szczegółowo konsumenta w tryb kredytu hipotecznego. Jest to wyjątkowo ważne dla takich osób, które takie zobowiązanie pieniężne będą pobierały pierwszy raz lub takich, które zupełnie nie orientują się w tym produkcie finansowym. W pierwszej kolejności specjalista będzie zajmował się sprawdzeniem zdolności kredytowej, a później zaprezentuje spekulacje zobowiązań, przystosowane do indywidualnych wymagań przyszłego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. pomaga w opracowaniu wniosku o przyznanie kredytu, a w następnej kolejności zajmuje się pełną obsługą procedury kredytowej. W efekcie składająca się z wielu etapów procedura wsparcia finansowego na rzecz wnioskodawcy jest dla niego w mniejszym stopniu obciążająca. Sam tryb zaczyna się w czasie obeznania się z pierwszą propozycją kredytową a także trwa do całkowitej spłaty kredytu hipotecznego. Znaczy to, że na pomoc specjalistów z podanej agencji interesanci z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mają możliwość oczekiwać przez cały czas. Każdy ekspert kredytowy Bielsk Podlaski zabiega o to, żeby pomóc jak najszybciej, o ile tylko konsumenci chcą się czegokolwiek dowiadywać lub będą mieć trudności podczas spłaty kredytu.

Co zrobić, aby kredyt był przydzielony bezbłędnie? 

Zapewne przyszły kredytobiorca myśli o tym, co zrobić, żeby kredyt został przydzielony prawidłowo. Dlatego gdy ktokolwiek nie będzie czuć się pewnie, to ekspert kredytowy jest właśnie taką osobą, do której bez wątpienia warto się skierować. To on pomoże w rzetelnym prezentowaniu propozycji kredytowych i sugeruje, jaka dla konkretnego kredytobiorcy będzie odpowiednia. Następnie, pomoże w dogłębnym sprawdzeniu zdolności konsumenckiej. Później natomiast zajmuje się przygotowywaniem wymaganej dokumentacji kredytowej. Poświęcenie czasu na analizy bieżącego rynku kredytowego zajmuje sporo czasu i zlecenie tego doradcy okaże się odpowiednim rozwiązaniem. Wtedy da się kredyt hipoteczny Bielsk Podlaski wytypować perfekcyjnie. Ekspert kredytowy po doborze oferty zajmie się początkową oceną spłaty kredytu pożyczkobiorcy pod względem reguł z kilku instytucji bankowych. Pod uwagę brane zostaną przychody a także predyspozycje prywatno – finansowe osoby, która będzie starała się o kredyt. W efekcie, specjalista zaprezentuje wyjątkowo dopasowaną ofertę, dostosowaną do oczekiwań osobistych oraz możliwości materialnych klienta. Prezentowana oferta zwykle ma kilka wariantów, czyli warto sprawdzić jej sugerowane walory i minusy. W końcu takie zobligowanie pobrane jest na o wiele dłuższy czas aniżeli kredyt gotówkowy Bielsk Podlaski i należy to jak najdokładniej analizować. Z tego względu tak istotne jest to, aby ciągle kierować się podpowiedziami od specjalistów z agencji Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a cała procedura przebiegać będzie sprawnie oraz bez żadnego zastoju.

Doradca Kredytowy Bielsk Podlaski