Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Wysokiem Mazowieckim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Wysokiem Mazowieckim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo, Zambrów, Białystok, Bielsk Podlaski, Siemiatycze

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Wysokiem Mazowieckim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Wysokiem Mazowieckim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Wysokiem Mazowieckim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Wysokie Mazowieckie

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Wysokiem Mazowieckim.

Kompletne wsparcie merytoryczne podczas procedury uzyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Wysokiem Mazowieckim

Kompleksowe wsparcie merytoryczne w trakcie procesu uzyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Wysokim Mazowieckim realizuje firma Trinity Finance część Grupy ANG S.A., rozpoczynając od ocenienia zdolności kredytowej klienta aż po finalne przyznanie kredytu. Do niedawna funkcję taką spełniał doradca kredytowy Wysokie Mazowieckie, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Klienci, którzy chcieliby się więcej dowiedzieć o tym, jakie szczegółowo świadczenia są proponowane, zachęceni są do nawiązywania współpracy z pracownikami agencji. Rozmowę można zamówić przez kwestionariusz zgłoszeniowy albo telefonicznie. Każda rozmowa jest indywidualna, a zaangażowany doradca finansowy Wysokie Mazowieckie wprowadzi szczegółowo klienta w tryb kredytu hipotecznego. Jest to wyjątkowo znaczące dla tych osób, które takie zobowiązanie finansowe będą pobierać pierwszy raz lub takich, które wcale nie są zorientowane w tym produkcie pieniężnym. Najpierw specjalista będzie zajmował się sprawdzeniem zdolności kredytowej, a kolejno przedstawi symulacje kredytowe, dostosowane do spersonalizowanych oczekiwań przyszłego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. pomoże w wystosowaniu wniosku o przyznanie kredytu, a następnie zajmie się pełną obsługą procesu kredytowego. W efekcie wieloetapowa procedura pomocy finansowej na rzecz konsumenta składającego wniosek jest dla niego w mniejszej mierze stresująca. Sam proces rozpoczyna się w momencie obeznania się z pierwszą propozycją kredytową oraz trwa do kompletnej spłaty kredytu hipotecznego. Oznacza to, iż na wsparcie ekspertów z prezentowanej firmy klienci Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mają okazję liczyć ciągle. Każdy ekspert kredytowy Wysokie Mazowieckie zabiega o to, by pomagać jak najszybciej, kiedy tylko konsumenci chcą się czegoś dowiadywać lub będą mieć trudności w trakcie spłaty kredytu.

Co zrobić, aby kredyt był przydzielony prawidłowo? 

Pewnie każdy kredytobiorca zastanawia się nad tym, co robić, żeby kredyt został przydzielany bez pomyłki. Z tego względu kiedy ktokolwiek nie czuje się pewnie, to ekspert kredytowy jest właśnie taką osobą, do której bez wątpienia opłaca się skierować. To on pomaga w merytorycznym przedstawieniu ofert kredytów a także zasugeruje, jaka dla danego kredytobiorcy okaże się najlepsza. Kolejno, pomoże w skrupulatnym sprawdzeniu zdolności kredytowej. W dalszej perspektywie zaś zajmuje się opracowaniem wymaganej dokumentacji dla celów kredytowych. Poświęcanie czasu na analizy obecnego rynku kredytowego jest czasochłonne i zlecenie tego doradcy będzie właściwym posunięciem. Wówczas da się kredyt hipoteczny Wysokie Mazowieckie wytypować wzorowo. Ekspert kredytowy po wyselekcjonowaniu propozycji zajmie się przedwstępną ewaluacją spłaty kredytu pożyczkobiorcy pod względem zasad z wyznaczonych banków. Pod wzgląd brane zostaną dochody a także możliwości osobisto – pieniężne osoby, która stara się o kredyt. Finalnie, specjalista może zaprezentować najbardziej dopasowaną ofertę, dostosowaną do wymagań prywatnych oraz możliwości finansowych klienta. Wybrana oferta zwykle ma kilka alternatyw, czyli warto sprawdzić jej sugerowane atuty i minusy. De facto takie zobowiązanie pobrane jest na o wiele dłuższy czas niż kredyt gotówkowy Wysokie Mazowieckie i należy to dogłębnie analizować. Z tego względu tak ważne jest to, by stale kierować się wskazówkami od doradców z agencji Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., a kompletna procedura przebiegnie bezproblemowo oraz bez jakichkolwiek opóźnień.

Doradca Kredytowy Wysokie Mazowieckie