Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Zambrowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Zambrowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Zambrów, Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Łomża, Białystok, Wysokie Mazowieckie

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Zambrowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Zambrowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę ANG Odpowiedzialne Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę ANG Odpowiedzialne Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Zambrowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Zambrów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Zambrowie.

Pomoc ekspertów kredytowych w Zambrowie jako element potrzebny do tego, żeby otrzymać kredyt na zakup nieruchomości na preferowanych warunkach 

Pomoc ekspertów kredytowych w Zambrowie to czynnik potrzebny do tego, żeby otrzymać kredyt hipoteczny na preferowanych zasadach. W przeszłości funkcję taką pełnił doradca kredytowy Zambrów, a aktualnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. To oznacza, że zgłaszając się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. można spodziewać się, iż otrzyma się jedynie sprawdzone podpowiedzi związane z tym, w jaki sposób bez kłopotu otrzymać kredyt. W głównej mierze specjalista skupi się na tym, żeby wybrać znaczące punkty z życia oraz z historii kredytowej osoby, która się do niego zgłosiła. Potem przedstawi spis dokumentów, jakie są potrzebne do tego, aby bank mógł analizować wniosek kredytowy. Kwestii formalnych czasami jest wiele i konsumentowi może być ciężko się w tym orientować, wobec czego warto skorzystać z takiej wskazówki. Klient dowie się w takim razie, że konieczne okażą się dokumenty które potwierdzają etat, jak i prospekty informacyjne od inwestora. Jeśli zaś w konkretnym banku wniosek kredytowy zostanie przychylnie rozpatrzony, to doradca finansowy Zambrów może zająć się umówieniem wizyty z notariuszem celem przygotowania aktu u notariusza. Te kwestie zajmą sporo czasu, w związku z czym opłaca się korzystać ze wsparcia z zewnątrz. Szczególnie, że ma się pewność, że osoba ta niczego nie pominie. 

Rutynowa pomoc eksperta kredytowego w odwołaniu do kredytów hipotecznych

Rutynowa pomoc eksperta kredytowego w nawiązaniu do kredytów hipotecznych bazuje na tym, że nade wszystko osoby takie udzielają porad odnośnie tego, jak zwiększyć swoje szanse na zakup mieszkania. Po zaznajomieniu się z historią klienta ekspert kredytowy Zambrów wśród aktualnych ofert z banku zaprezentuje zaliczające się do najkorzystniejszych. Jeśli klientowi na tym zależy, to ekspert z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. może także zająć się złożeniem papierów, jakie kolejno dołączone są do wniosku o kredyt. Negocjowanie korzystniejszych warunków umowy o kredyt to następny zakres, w jakim opłaca się korzystać z pomocy mającego doświadczenie specjalisty. Z uwagi na to że kredyt hipoteczny Zambrów jest złożonym produktem, to ekspert kredytowy może również sprawdzać punkty umów od deweloperów i rezerwacyjnych oraz analizować skrupulatnie stan prawny nieruchomości, jaką wybrał klient. Klienci mogą również korzystać ze wskazówek odnoszących się do tego, jak w sposób bezpieczny podpisywać umowę przedwstępną zakupu. Klienci cenią dodatkowo to, że gdy jakiekolwiek zapisy umowy są dla nich nazbyt skomplikowane, to ekspert kredytowy czytelnie objaśni, co one oznaczają. Na życzenie konsumentów może również być opracowana procedura podejmowanych działań, aby kupić w odpowiednim czasie nieruchomość a także nie stracić zadatku. Niemałe doświadczenie ekspertów z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. umożliwia na dodatek skierować zainteresowanych do rzeczoznawców, którzy skontrolują faktyczną wartość rynkową nabywanej nieruchomości. Na podobnej zasadzie, na kompleksowe wsparcie można liczyć, gdy ktokolwiek planuje wziąć kredyt gotówkowy Zambrów i mieć gwarancję, że podjął słuszną decyzję. Atuty wynikające ze współpracowania z Trinity Finance członek są bezsprzeczne. Ekspert kredytowy oferuje nie tylko analizę ofert kredytów hipotecznych, ale też pomoc w trudnych procedurach z banków. Warto się zdecydować na skorzystanie z usług, ponieważ uzyskanie pożyczki będzie w mniejszej mierze stresujące.

Doradca Kredytowy Zambrów