Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Łomży

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Łomży

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Łomża, Jedwabne, Nowogród, Piątnica, Wizna, Zambrów, Mońki, Grajewo, Kolno

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Łomży na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Łomży na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Łomży lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy łomża

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Łomży.

Wsparcie ekspertów kredytowych w Łomży jako element potrzebny w celu tego, żeby dostać kredyt na zakup nieruchomości na preferowanych zasadach 

Pomoc ekspertów kredytowych w Łomży to czynnik potrzebny w celu tego, aby uzyskać kredyt hipoteczny na korzystnych zasadach. W przeszłości funkcję tą spełniał doradca kredytowy Łomża, a obecnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. To znaczy, że kierując się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. można oczekiwać, że dostanie się jedynie korzystne wskazówki związane z tym, w jaki sposób bez kłopotu otrzymać kredyt. Głównie specjalista skupi się na tym, by wyłapać znaczące punkty z życia a także z historii kredytowej osoby, która się do niego zgłasza. Następnie przedstawi spis papierów, jakie są potrzebne do tego, by bank mógł analizować wniosek kredytowy. Kwestii formalnych czasem jest dużo i konsumentowi może być ciężko się w tym orientować, a więc opłaca się skorzystać z tej wskazówki. Konsument dowie się w takim razie, że potrzebne będą papiery które potwierdzają etat, a także prospekty informacyjne od inwestora. Kiedy zaś w wybranym banku wniosek o kredyt będzie pozytywnie rozpatrywany, to doradca finansowy Łomża zajmie się umówieniem spotkania z notariuszem w celu przyszykowania aktu notarialnego. Wszystkie sprawy zajmują wiele czasu, wobec czego warto skorzystać z pomocy z zewnątrz. Tym bardziej, że ma się gwarancję, że osoba taka o niczym nie zapomni. 

Standardowa pomoc eksperta kredytowego w odniesieniu do kredytów na zakup nieruchomości

Standardowa pomoc eksperta od kredytów w nawiązaniu do kredytów hipotecznych bazuje na tym, że przede wszystkim osoby takie udzielą porad co do tego, jak zwiększyć swoje szanse na kupno domu. Po zapoznaniu się z sytuacją konsumenta ekspert kredytowy Łomża pośród bieżących propozycji z banku przedstawi zaliczające się do najkorzystniejszych. Jeśli klientowi na tym będzie zależało, to ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. może także zająć się przedłożeniem dokumentów, jakie kolejno dodawane są do wniosku o kredyt. Negocjowanie korzystniejszych warunków umowy o kredyt to następny obszar, w jakim opłaca się skorzystać ze wsparcia doświadczonego eksperta. Jako że kredyt hipoteczny Łomża jest złożonym zobowiązaniem, to ekspert kredytowy może również sprawdzić zapisy umów deweloperskich i dotyczących rezerwacji a także sprawdzać gruntownie sytuację prawną nieruchomości, na jaką zdecydował się klient. Konsumenci mogą również skorzystać z podpowiedzi dotyczących tego, jak bezpiecznie podpisywać umowę przedwstępną zakupu. Kredytobiorcy doceniają dodatkowo to, że jeśli pewne zapisy umowy są dla nich nazbyt niezrozumiałe, to ekspert kredytowy czytelnie wytłumaczy, co one oznaczają. Na prośbę konsumentów może też być przygotowana strategia podejmowanych działań, aby kupić w stosownym czasie nieruchomość a także nie stracić kwoty gwarantującej nabycie nieruchomości. Niemałe doświadczenie specjalistów z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. pozwoli na dodatek skierować klientów do rzeczoznawców, jacy mogą sprawdzić faktyczną wartość rynkową nabywanej nieruchomości. Podobnie, na wszechstronne wsparcie można liczyć, kiedy ktokolwiek zamierza wziąć kredyt gotówkowy Łomża i mieć pewność, iż podjął słuszną decyzję. Korzyści wynikające ze współpracy z Trinity Finance członek są bezsprzeczne. Ekspert kredytowy oferuje nie tylko analizę propozycji kredytów na zakup nieruchomości, ale też wsparcie w trudnych procedurach bankowych. Warto się zdecydować na korzystanie z pomocy, bo otrzymanie kredytu okaże się w mniejszym stopniu stresujące.

Doradca Kredytowy Łomża