Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Mońkach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Mońkach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Mońki, Goniądz, Knyszyn, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne, Łomża, Grajewo, Augustów, Sokółka, Białystok

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Mońkach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Mońkach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Mońkach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Mońki

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Mońkach.

Pełne wsparcie merytoryczne podczas procedury uzyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Mońkach

Kompletne wsparcie specjalistyczne w trakcie procedury pozyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Mońkach realizuje agencja Trinity Finance część Grupy ANG S.A., rozpoczynając od ocenienia zdolności do spłaty zobowiązania klienta aż po finalne przyznanie kredytu. Do niedawna rolę taką wypełniał doradca kredytowy Mońki, a obecnie obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Klienci, którzy chcieliby się więcej dowiadywać o tym, jakie dokładnie usługi są proponowane, zachęceni są do nawiązania współpracy z osobami zatrudnionymi w firmie. Spotkanie można umówić przez kwestionariusz zgłoszenia lub dzwoniąc. Każda rozmowa jest nastawiona na indywidualne ustalenia, a podchodzący do swojej pracy z pasją doradca finansowy Mońki wdroży jak najdokładniej konsumenta w proces kredytu hipotecznego. Jest to wyjątkowo ważne dla takich osób, które takie zobowiązanie pieniężne będą pobierać pierwszy raz lub tych, które wcale nie są zorientowane w tego typu produkcie pieniężnym. Na początku specjalista zajmie się zweryfikowaniem zdolności kredytowej, a później zaprezentuje symulacje kredytowe, dopasowane do indywidualnych wymagań przyszłego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. pomoże w wystosowaniu wniosku kredytowego, a następnie zajmie się kompletną obsługą procedury kredytowej. W efekcie wieloetapowa procedura pomocy finansowej na rzecz konsumenta składającego wniosek jest dla niego w mniejszej mierze obciążająca. Sam tryb rozpoczyna się w momencie zaznajomienia się z pierwszą propozycją kredytową oraz trwa do kompletnej spłaty kredytu hipotecznego. Oznacza to, że na wsparcie specjalistów z prezentowanej agencji klienci Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mają możliwość oczekiwać stale. Każdy ekspert kredytowy Mońki dba o to, aby pomóc szybko, jeśli tylko klienci chcą się czegoś dowiadywać lub będą mieć kłopoty ze spłatą kredytu.

Co zrobić, aby kredyt został przydzielany prawidłowo? 

Z pewnością każdy kredytobiorca zastanawia się nad tym, co zrobić, żeby kredyt był przydzielany bez pomyłki. Z tego względu o ile ktokolwiek nie czuje się pewien, to ekspert kredytowy jest dokładnie tą osobą, do której bezsprzecznie warto się skierować. To on pomaga w rzetelnym przedstawieniu ofert kredytów oraz zasugeruje, jaka dla konkretnego kredytobiorcy okaże się najwłaściwsza. Następnie, pomoże w dokładnym sprawdzeniu wiarygodności kredytowej. W dalszej perspektywie natomiast zajmie się przygotowywaniem odpowiedniej dokumentacji kredytowej. Poświęcanie czasu na analizę obecnego rynku kredytowego zajmuje sporo czasu i zlecanie tego doradcy będzie właściwym posunięciem. Wtedy można kredyt hipoteczny Mońki wytypować wzorowo. Ekspert kredytowy po wyselekcjonowaniu propozycji będzie zajmować się wstępną ewaluacją kredytową pożyczkobiorcy pod względem warunków z wyznaczonych banków. Pod wzgląd wzięte zostaną dochody a także predyspozycje osobisto – pieniężne osoby, która będzie starała się o kredyt. W rezultacie, ekspert może zaprezentować wyjątkowo zbliżoną propozycję, przystosowaną do oczekiwań osobistych oraz uwarunkowań materialnych konsumenta. Wybrana oferta zazwyczaj ma kilka alternatyw, czyli warto sprawdzać jej sugerowane atuty i ograniczenia. W końcu takie zobligowanie pobierane jest na o wiele dłuższy czas niż kredyt gotówkowy Mońki i należy to jak najdokładniej analizować. Dlatego tak istotne pozostaje to, aby stale kierować się wskazówkami od specjalistów z agencji Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a cała procedura przebiegnie sprawnie oraz bez jakichkolwiek opóźnień.

Doradca Kredytowy Mońki