Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Augustowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Augustowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Augustów, Lipsk, Nowinka, Płaska, Sztabin, Suwałki, Sejny, Grajewo, Mońki, Sokółka

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Augustowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Augustowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Augustowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy augustów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Augustowie.

Pełne wsparcie merytoryczne w czasie procesu uzyskania kredytu hipotecznego, jakie oferuje ekspert kredytowy w Augustowie

Pełne wsparcie specjalistyczne w trakcie procesu pozyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Augustowie wykonuje firma Trinity Finance część Grupy ANG S.A., rozpoczynając od ocenienia zdolności do spłaty zobowiązania konsumenta aż po ostateczne przyznanie kredytu. W przeszłości funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Augustów, a aktualnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Klienci, którzy chcieliby się sporo dowiadywać o tym, jakie stricte usługi są oferowane, zachęceni są do nawiązywania kontaktu z pracownikami firmie. Rozmowę można umówić przez kwestionariusz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Każda rozmowa jest nastawiona na indywidualne ustalenia, a kompetentny doradca finansowy Augustów wdroży szczegółowo klienta w proces kredytu przeznaczonego na zakup nieruchomości. Jest to wyjątkowo znaczące dla tych osób, które takie zobowiązanie pieniężne będą pobierać po raz pierwszy lub tych, które wcale nie orientują się w tym produkcie finansowym. Najpierw specjalista będzie zajmował się sprawdzeniem zdolności do spłacania zobowiązania, a następnie przedstawi symulacje zobowiązań, dostosowane do spersonalizowanych oczekiwań przyszłego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. pomaga w opracowaniu wniosku kredytowego, a następnie zajmuje się kompleksową obsługą procedury kredytowej. Dzięki temu wieloetapowa procedura pomocy finansowej dla konsumenta składającego wniosek jest dla niego mniej stresująca. Określony tryb rozpoczyna się w momencie zapoznania się z pierwszą propozycją kredytową oraz trwa do całkowitej spłaty kredytu hipotecznego. Znaczy to, że na pomoc ekspertów z prezentowanej firmy interesanci z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mogą oczekiwać ciągle. Każdy ekspert kredytowy Augustów zabiega o to, by pomagać szybko, o ile tylko konsumenci zechcą się czegoś dowiadywać lub będą mieć trudności podczas spłaty kredytu.

Co zrobić, aby kredyt został przydzielony na dobrych warunkach? 

Pewnie każdy kredytobiorca zastanawia się nad tym, co robić, aby kredyt został przydzielony bez pomyłki. Z tego względu kiedy ktoś nie będzie czuć się pewnie, to ekspert kredytowy jest dokładnie tą osobą, do której na pewno opłaca się zgłaszać. To on pomoże w merytorycznym przedstawianiu ofert kredytowych i zasugeruje, jaka dla określonego kredytobiorcy okaże się odpowiednia. Następnie, pomoże w dogłębnym sprawdzeniu zdolności kredytowej. Później zaś zajmuje się opracowaniem odpowiedniej dokumentacji dla celów kredytowych. Poświęcanie czasu na przeanalizowanie bieżącego rynku kredytowego zajmuje sporo czasu i zlecenie tego profesjonaliście będzie właściwym posunięciem. Wówczas da się kredyt hipoteczny Augustów wybrać bezbłędnie. Ekspert kredytowy po doborze oferty będzie zajmować się przedwstępną oceną kredytową kredytobiorcy pod kątem warunków z wybranych banków. Pod uwagę brane zostaną przychody oraz predyspozycje prywatno – finansowe osoby, która stara się o przyznanie kredytu. W rezultacie, ekspert zaprezentuje najbardziej zbliżoną propozycję, przystosowaną do potrzeb osobistych i możliwości finansowych konsumenta. Prezentowana opcja zazwyczaj ma parę wariantów, czyli warto sprawdzić jej sugerowane atuty i ograniczenia. W końcu to zobligowanie pobierane jest na znacznie dłuższy czas niż kredyt gotówkowy Augustów i trzeba to dokładnie przemyśleć. Dlatego tak ważne pozostaje to, by przez cały czas kierować się podpowiedziami od doradców z agencji Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a kompletna procedura przebiegnie bezproblemowo oraz bez żadnego zastoju.

Doradca Kredytowy Augustów