Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Suwałkach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Suwałkach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Suwałki, Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Augustów, Sejny

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Suwałkach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Suwałkach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Suwałkach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy suwałki

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Suwałkach.

Kompleksowe wsparcie specjalistyczne w trakcie procedury pozyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Suwałkach

Kompleksowe wsparcie merytoryczne w trakcie procedury uzyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Suwałkach wykonuje agencja Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., poczynając od ocenienia zdolności kredytowej konsumenta aż po ostateczne przyznanie kredytu. Do niedawna rolę tą pełnił doradca kredytowy Suwałki, a teraz obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Konsumenci, którzy chcieliby się więcej dowiedzieć o tym, jakie stricte świadczenia są oferowane, zmotywowani są do rozpoczęcia współpracy z osobami zatrudnionymi w firmie. Konsultację można umówić przez kwestionariusz zgłoszenia lub telefonicznie. Każda konsultacja jest nastawiona na indywidualne ustalenia, a zaangażowany doradca finansowy Suwałki wprowadzi jak najdokładniej klienta w proces kredytu hipotecznego. Jest to wyjątkowo znaczące dla takich osób, które takie zobowiązanie finansowe będą pobierać po raz pierwszy albo tych, które zupełnie nie są zorientowane w tego typu produkcie finansowym. W pierwszej kolejności specjalista będzie zajmował się weryfikacją zdolności kredytowej, a kolejno przedstawi symulacje kredytowe, przystosowane do indywidualnych wymagań potencjalnego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. pomoże w opracowaniu wniosku o przyznanie kredytu, a następnie zajmuje się kompletną obsługą procedury kredytowej. W efekcie składająca się z wielu etapów procedura pomocy finansowej na rzecz konsumenta składającego wniosek jest dla niego mniej obciążająca. Określony proces rozpoczyna się w chwili zapoznania się z pierwszą ofertą kredytu oraz będzie trwała do kompletnej spłaty kredytu na zakup nieruchomości. Oznacza to, iż na wsparcie ekspertów z prezentowanej firmy klienci Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mogą oczekiwać stale. Każdy ekspert kredytowy Suwałki dba o to, by pomóc szybko, kiedy tylko konsumenci chcą się czegokolwiek dowiadywać albo będą mieć kłopoty podczas spłaty zobowiązania finansowego.

Co zrobić, aby kredyt został przydzielany bez pomyłki? 

Pewnie potencjalny pożyczkobiorca zastanawia się nad tym, co zrobić, by kredyt był przydzielony prawidłowo. Z tego względu o ile ktokolwiek nie będzie czuć się pewien, to ekspert kredytowy jest właśnie tą osobą, do której na pewno warto się zgłosić. To on pomoże w profesjonalnym przedstawieniu propozycji kredytów oraz zasugeruje, jaka dla danego kredytobiorcy okaże się odpowiednia. Kolejno, pomaga w skrupulatnym przeanalizowaniu zdolności kredytowej. Później natomiast zajmuje się przygotowywaniem odpowiedniej dokumentacji dla celów kredytowych. Poświęcenie czasu na przeanalizowanie bieżącego rynku kredytowego jest czasochłonne i zlecanie tego profesjonaliście będzie odpowiednim posunięciem. Wówczas można kredyt hipoteczny Suwałki wybrać wzorowo. Ekspert kredytowy po wyselekcjonowaniu propozycji zajmie się przedwstępną ewaluacją spłaty kredytu kredytobiorcy pod względem reguł z kilku instytucji bankowych. Pod uwagę brane zostaną przychody a także możliwości prywatno – finansowe osoby, która będzie starała się o kredyt. W efekcie, specjalista może zaprezentować najbardziej zbliżoną propozycję, przystosowaną do potrzeb prywatnych oraz możliwości materialnych konsumenta. Wybrana opcja zazwyczaj ma kilka alternatyw, czyli opłaca się sprawdzić jej wszystkie walory i wady. De facto to zobowiązanie pobrane jest na znacznie dłuższy czas aniżeli kredyt gotówkowy Suwałki i trzeba to dokładnie przemyśleć. Dlatego tak istotne pozostaje to, by przez cały czas kierować się wskazówkami od doradców z firmy Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a cała procedura przebiegnie sprawnie i bez jakichkolwiek opóźnień.

Doradca Kredytowy Suwałki