Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Sejnach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Sejnach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Sejny, Giby, Krasnopol, Puńsk, Suwałki, Augustów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Sejnach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Sejnach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Sejnach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Sejny

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Sejnach.

Wsparcie ekspertów kredytowych w Sejnie jako czynnik konieczny w celu tego, żeby otrzymać kredyt na zakup nieruchomości na korzystnych warunkach 

Wsparcie ekspertów kredytowych w Sejnie to czynnik potrzebny do tego, aby dostać kredyt na zakup nieruchomości na bardzo dobrych warunkach. W przeszłości funkcję taką pełnił doradca kredytowy Sejny, a aktualnie obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. To oznacza, że kierując się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. można spodziewać się, iż dostanie się wyłącznie korzystne rady związane z tym, w jaki sposób bez kłopotu otrzymać kredyt. W głównej mierze ekspert skupi się na tym, aby wybrać znaczące punkty z życia a także z historii kredytowej osoby, która się do niego kieruje. Potem zaprezentuje spis papierów, jakie są konieczne do tego, by bank mógł analizować podanie o kredyt. Formalności zwykle jest sporo i konsumentowi może być ciężko się w tym orientować, czyli warto korzystać z takiej wskazówki. Klient dowie się więc, że konieczne będą dokumenty które potwierdzają zatrudnienie, jak i broszury z informacjami od inwestora. Jeśli natomiast w określonym banku wniosek o kredyt zostanie pozytywnie rozpatrywany, to doradca finansowy Sejny może zająć się umawianiem spotkania z notariuszem w celu opracowania aktu u notariusza. Wszystkie sprawy zajmą wiele czasu, w związku z czym opłaca się skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego. Tym bardziej, że ma się pewność, że osoba taka niczego nie pominie. 

Schematyczna pomoc eksperta kredytowego w odwołaniu do kredytów hipotecznych

Standardowa pomoc eksperta kredytowego w odwołaniu do kredytów hipotecznych bazuje na tym, że nade wszystko osoby te udzielają wskazówek co do tego, w jaki sposób zwiększać własne szanse na zakup mieszkania. Po obeznaniu się z sytuacją klienta ekspert kredytowy Sejny wśród bieżących ofert z banku przedstawi najlepsze. Jeżeli konsumentowi na tym zależy, to specjalista z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. może także zająć się przedłożeniem dokumentów, jakie kolejno dodawane są do podania o przyznanie kredytu. Negocjacja korzystniejszych warunków umowy kredytowej to kolejny obszar, w jakim opłaca się korzystać z pomocy mającego doświadczenie eksperta. Z uwagi na to że kredyt hipoteczny Sejny jest rozbudowanym produktem, to ekspert kredytowy może też sprawdzić punkty umów od deweloperów i dotyczących rezerwacji a także analizować drobiazgowo sytuację prawną nieruchomości, na jaką zdecydował się konsument. Klienci powinni również korzystać z podpowiedzi odnoszących się do tego, jak w sposób bezpieczny podpisać umowę przedwstępną zakupu. Kredytobiorcy doceniają dodatkowo to, że gdy jakieś punkty umowy są dla nich nazbyt niezrozumiałe, to ekspert kredytowy jasno objaśni, co one oznaczają. Na prośbę konsumentów może także być opracowana strategia działania, aby kupić w odpowiednim czasie nieruchomość a także nie utracić kwoty gwarantującej nabycie nieruchomości. Duże doświadczenie specjalistów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. pozwoli w dodatku kierować zainteresowanych do rzeczoznawców, jacy skontrolują rzeczywistą wartość rynkową kupowanej nieruchomości. Na podobnej zasadzie, na wieloaspektowe wsparcie można liczyć, o ile ktoś planuje pobrać kredyt gotówkowy Sejny i mieć pewność, że podejmuje słuszną decyzję. Korzyści wynikające ze współpracy z Trinity Finance część są niepodważalne. Ekspert kredytowy oferuje nie tylko sprawdzanie propozycji kredytów na zakup nieruchomości, lecz też wsparcie w trudnych formalnościach z banków. Opłaca się decydować na skorzystanie z pomocy, ponieważ otrzymanie pożyczki będzie mniej stresujące.

Doradca Kredytowy Sejny