Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Sokółce

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Sokółce

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Sokółka, Dąbrowa Białostocka, Krynki, Suchowola, Augustów, Mońki, Białystok

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Sokółce na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Sokółce na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Sokółce lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy sokółka

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Sokółce.

Pomoc ekspertów kredytowych w Sokółce jako element potrzebny do tego, żeby dostać kredyt na zakup nieruchomości na preferowanych warunkach 

Wsparcie ekspertów kredytowych w Sokółce to element niezbędny do tego, żeby zyskać kredyt na zakup nieruchomości na bardzo dobrych warunkach. Do niedawna funkcję taką pełnił doradca kredytowy Sokółka, a aktualnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. To oznacza, że kierując się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. można spodziewać się, iż dostanie się jedynie najlepsze podpowiedzi związane z tym, jak bez trudności uzyskać kredyt. W głównej mierze specjalista skupi się na tym, by wyłapać najważniejsze kwestie z życia oraz z historii co do pobranych wcześniej zobowiązań osoby, która się do niego zgłosiła. Następnie przedstawi listę papierów, jakie są konieczne do tego, by bank miał możliwość przeanalizować podanie o kredyt. Kwestii formalnych zwykle jest sporo i komuś może być ciężko się w tym orientować, a więc warto korzystać z takiej wskazówki. Klient może dowiedzieć się wobec tego, że niezbędne będą dokumenty potwierdzające posiadanie zatrudnienia, a także broszury z informacjami od dewelopera. Kiedy zaś w konkretnym banku wniosek o kredyt będzie pozytywnie rozpatrzony, to doradca finansowy Sokółka zajmie się umawianiem spotkania z notariuszem w celu przygotowania aktu u notariusza. Wszystkie kwestie zajmą dużo czasu, wobec czego opłaca się korzystać z pomocy z zewnątrz. Zwłaszcza, że ma się przeświadczenie, iż osoba taka niczego nie pominie. 

Schematyczna pomoc eksperta od kredytów w odwołaniu do kredytów na zakup nieruchomości

Standardowa pomoc eksperta kredytowego w odwołaniu do kredytów hipotecznych bazuje na tym, że nade wszystko osoby te udzielą wskazówek co do tego, jak zwiększyć własne możliwości na kupno domu. Po zapoznaniu się z sytuacją klienta ekspert kredytowy Sokółka wśród aktualnych ofert bankowych przedstawi najlepsze. Jeśli konsumentowi na tym będzie zależało, to ekspert z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. może również zajmować się złożeniem dokumentów, jakie kolejno dołączone są do podania o kredyt. Negocjacja lepszych warunków umowy o kredyt to następny zakres, w jakim warto korzystać ze wsparcia doświadczonego eksperta. Jako że kredyt hipoteczny Sokółka jest rozbudowanym zobowiązaniem, to ekspert kredytowy może również przeglądać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych oraz przeanalizować gruntownie stan prawny nieruchomości, na jaką zdecydował się konsument. Klienci mogą również korzystać ze wskazówek dotyczących tego, jak w sposób bezpieczny podpisać umowę przedwstępną zakupu. Klienci doceniają w dodatku to, że o ile pewne zapisy umowy są dla nich nazbyt niejednoznaczne, to ekspert kredytowy jasno objaśni, co one oznaczają. Na prośbę konsumentów może także zostać przygotowana procedura podejmowanych działań, aby kupić w odpowiednim czasie nieruchomość a także nie stracić zadatku. Spore doświadczenie specjalistów z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. umożliwia w dodatku skierować zainteresowanych do rzeczoznawców, którzy mogą sprawdzić faktyczną wartość rynkową nabywanej nieruchomości. Na podobnej zasadzie, na kompleksowe wsparcie można liczyć, gdy ktoś zamierza wziąć kredyt gotówkowy Sokółka i mieć pewność, że podejmuje odpowiednią decyzję. Atuty wynikające ze współpracy z Trinity Finance część są bezsprzeczne. Ekspert kredytowy proponuje nie tylko analizę ofert kredytów hipotecznych, ale też pomoc w trudnych procedurach z banków. Warto się decydować na korzystanie ze świadczeń, bo pozyskanie pożyczki będzie w mniejszym stopniu stresogenne.

Doradca Kredytowy Sokółka