Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Grajewie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Grajewie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Kolno, Łomża, Mońki, Augustów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Grajewie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Grajewie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Grajewie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Grajewo

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Grajewie.

Kompleksowe wsparcie merytoryczne w trakcie procesu uzyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Grajewie

Kompletne wsparcie merytoryczne w trakcie procedury pozyskania kredytu hipotecznego, jakie oferuje ekspert kredytowy w Grajewie wykonuje firma Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., rozpoczynając od oceny zdolności kredytowej klienta aż po finalne przyznanie kredytu. W przeszłości funkcję tą spełniał doradca kredytowy Grajewo, a aktualnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Konsumenci, którzy chcieliby się sporo dowiadywać o tym, jakie stricte usługi są oferowane, zachęceni są do nawiązywania kontaktu z osobami zatrudnionymi w firmie. Spotkanie można zamówić poprzez formularz zgłoszeniowy lub dzwoniąc. Każda rozmowa jest indywidualna, a kompetentny doradca finansowy Grajewo wprowadzi dokładnie klienta w tryb kredytu hipotecznego. Jest to nad wyraz istotne dla takich osób, które tego typu zobowiązanie pieniężne będą pobierać pierwszy raz albo tych, które wcale nie orientują się w tym produkcie finansowym. Najpierw specjalista będzie zajmował się zweryfikowaniem zdolności do spłacania zobowiązania, a następnie zaprezentuje propozycje kredytowe, dostosowane do spersonalizowanych wymagań potencjalnego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. pomaga w przygotowaniu wniosku kredytowego, a w następnej kolejności zajmuje się kompleksową obsługą procesu kredytowego. W rezultacie wieloetapowa procedura wsparcia finansowego na rzecz wnioskodawcy jest dla niego w mniejszym stopniu obciążająca. Sam tryb zaczyna się w czasie zapoznania się z pierwszą propozycją kredytową oraz będzie trwała do całkowitej spłaty kredytu na zakup nieruchomości. Oznacza to, iż na wsparcie specjalistów z podanej agencji interesanci z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mają możliwość liczyć stale. Każdy ekspert kredytowy Grajewo troszczy się o to, aby pomagać bezzwłocznie, jeśli tylko klienci chcieli się czegoś dowiedzieć lub będą mieć trudności ze spłatą zobowiązania finansowego.

Co zrobić, by kredyt był uzyskany bez pomyłki? 

Z pewnością przyszły pożyczkobiorca zastanawia się nad tym, co zrobić, żeby kredyt został przydzielany bez pomyłki. Z tego powodu gdy ktoś nie czuje się pewien, to ekspert kredytowy jest dokładnie tą osobą, do której na pewno warto się zgłosić. To on pomaga w profesjonalnym przedstawieniu propozycji kredytów i wskaże, jaka dla konkretnego kredytobiorcy będzie najwłaściwsza. Następnie, pomaga w dogłębnym zbadaniu zdolności konsumenckiej. Później zaś zajmuje się opracowaniem stosownej dokumentacji dla celów kredytowych. Poświęcanie czasu na analizy obecnego rynku kredytowego zajmuje sporo czasu i zlecenie tego specjaliście będzie odpowiednim posunięciem. Wtedy można kredyt hipoteczny Grajewo wybrać wzorowo. Ekspert kredytowy po wyselekcjonowaniu oferty zajmie się przedwstępną ewaluacją kredytową kredytobiorcy pod kątem warunków z wyznaczonych banków. Pod uwagę wzięte będą przychody oraz predyspozycje osobisto – pieniężne osoby, która stara się o przyznanie kredytu. Finalnie, specjalista zaprezentuje wyjątkowo dopasowaną propozycję, przystosowaną do oczekiwań osobistych i uwarunkowań materialnych konsumenta. Prezentowana opcja zwykle ma parę wariantów, czyli warto sprawdzać jej wszystkie walory oraz minusy. W końcu to zobligowanie pobierane jest na o wiele dłuższy czas niż kredyt gotówkowy Grajewo i należy to dokładnie przemyśleć. Z tego powodu tak istotne jest to, aby ciągle kierować się podpowiedziami od ekspertów z agencji Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a cała procedura przebiegać będzie sprawnie oraz bez żadnego zastoju.

Doradca Kredytowy Grajewo