Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Kolnie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Kolnie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Kolno, Stawiski, Grabowo, Turośl, Łomża, Grajewo

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Kolnie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Kolnie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Kolnie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Kolno

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Kolnie.

Pełne wsparcie specjalistyczne w czasie procedury pozyskania kredytu hipotecznego, jakie oferuje ekspert kredytowy w Kolnie

Pełne wsparcie merytoryczne w czasie procesu pozyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Kolnie wykonuje agencja Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., rozpoczynając od oceny zdolności kredytowej klienta aż po ostateczne uruchomienie kredytu. Do niedawna rolę tą pełnił doradca kredytowy Kolno, a obecnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Konsumenci, którzy chcą się sporo dowiedzieć o tym, jakie szczegółowo usługi są oferowane, zachęceni są do nawiązania kontaktu z pracownikami agencji. Konsultację można zamówić przez formularz zgłoszeniowy lub dzwoniąc. Każda konsultacja jest nastawiona na indywidualne ustalenia, a podchodzący do swojej pracy z pasją doradca finansowy Kolno wprowadzi jak najdokładniej konsumenta w tryb kredytu hipotecznego. Jest to nad wyraz ważne dla takich osób, które takie zobowiązanie finansowe będą pobierały pierwszy raz lub takich, które zupełnie nie orientują się w tym produkcie finansowym. W pierwszej kolejności specjalista będzie zajmował się weryfikacją zdolności kredytowej, a następnie zaprezentuje propozycje zobowiązań, przystosowane do spersonalizowanych oczekiwań potencjalnego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. pomoże w opracowaniu wniosku o przyznanie kredytu, a w następnej kolejności zajmie się pełną obsługą procesu kredytowego. W rezultacie składająca się z wielu etapów procedura pomocy finansowej dla wnioskodawcy jest dla niego w mniejszej mierze stresogenna. Sam tryb zaczyna się w chwili zaznajomienia się z pierwszą propozycją kredytową oraz trwa do całkowitej spłaty kredytu na zakup nieruchomości. Znaczy to, iż na wsparcie ekspertów z prezentowanej firmy klienci Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mogą oczekiwać stale. Każdy ekspert kredytowy Kolno zabiega o to, żeby pomagać szybko, jeśli tylko konsumenci chcieli się czegokolwiek dowiadywać lub będą mieć problemy w trakcie spłaty zobowiązania finansowego.

Co robić, żeby kredyt został przydzielony bezbłędnie? 

Zapewne każdy kredytobiorca zastanawia się nad tym, co zrobić, by kredyt był przydzielany bez pomyłki. Z tego względu kiedy ktoś nie czuje się pewien, to ekspert kredytowy jest właśnie taką osobą, do której na pewno warto się zgłosić. To on pomoże w merytorycznym przedstawianiu ofert kredytów a także wskaże, jaka dla określonego kredytobiorcy będzie najlepsza. Kolejno, pomaga w dokładnym zbadaniu wiarygodności konsumenckiej. Później zaś zajmie się opracowaniem wymaganej dokumentacji dla celów kredytowych. Poświęcenie czasu na przeanalizowanie obecnego rynku kredytowego zajmuje sporo czasu i zlecanie tego profesjonaliście okaże się właściwym posunięciem. W takiej sytuacji można kredyt hipoteczny Kolno wybrać wzorowo. Ekspert kredytowy po wyselekcjonowaniu propozycji będzie zajmować się przedwstępną oceną kredytową kredytobiorcy pod kątem zasad z wyznaczonych banków. Pod wzgląd wzięte zostaną dochody oraz możliwości osobisto – pieniężne osoby, która stara się o przyznanie kredytu. Finalnie, ekspert zaprezentuje wyjątkowo dopasowaną ofertę, przystosowaną do oczekiwań prywatnych oraz uwarunkowań finansowych klienta. Wybrana opcja zwykle ma kilka wariantów, w związku z czym opłaca się sprawdzić jej sugerowane plusy i ograniczenia. Ostatecznie takie zobowiązanie pobierane jest na znacznie dłuższy czas aniżeli kredyt gotówkowy Kolno i należy to dogłębnie przemyśleć. Z tego względu tak ważne jest to, żeby ciągle sugerować się podpowiedziami od ekspertów z firmy Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a kompletna procedura przebiegnie sprawnie i bez jakichkolwiek opóźnień.

Doradca Kredytowy Kolno