Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Siemiatyczach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Siemiatyczach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Siemiatycze, Drohiczyn, Dziadkowice, Mielnik, Milejczyce, Perlejewo, Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Hajnówka

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Siemiatyczach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Siemiatyczach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Siemiatyczach lub okolicy?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Siemiatycze

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Siemiatyczach.

Pełne wsparcie merytoryczne w czasie procesu pozyskania kredytu hipotecznego, jakie proponuje ekspert kredytowy w Siemiatyczach

Kompletne wsparcie merytoryczne podczas procesu uzyskania kredytu hipotecznego, jakie oferuje ekspert kredytowy w Siemiatyczach wykonuje agencja Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., poczynając od oceny zdolności kredytowej konsumenta aż po ostateczne uruchomienie kredytu. Do niedawna rolę tą spełniał doradca kredytowy Siemiatycze, a obecnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Konsumenci, którzy chcieliby się sporo dowiedzieć o tym, jakie stricte usługi są proponowane, zachęceni są do nawiązania kontaktu z osobami zatrudnionymi w agencji. Konsultację można zamówić przez kwestionariusz zgłoszeniowy albo telefonicznie. Każda rozmowa jest nastawiona na indywidualne ustalenia, a podchodzący do swojej pracy z pasją doradca finansowy Siemiatycze wdroży dokładnie klienta w tryb kredytu przeznaczonego na zakup nieruchomości. Jest to nad wyraz znaczące dla tych osób, które takie zobowiązanie pieniężne będą pobierały pierwszy raz lub tych, które wcale nie są zorientowane w tym produkcie finansowym. Na początku specjalista zajmie się weryfikacją zdolności kredytowej, a kolejno zaprezentuje propozycje kredytowe, przystosowane do indywidualnych oczekiwań przyszłego kredytobiorcy. Ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. pomaga w opracowaniu wniosku kredytowego, a następnie zajmie się pełną obsługą procedury kredytowej. W efekcie wieloetapowa procedura wsparcia finansowego dla wnioskodawcy jest dla niego w mniejszym stopniu stresogenna. Sam tryb zaczyna się w czasie zaznajomienia się z pierwszą propozycją kredytową oraz trwa do kompletnej spłaty kredytu hipotecznego. Znaczy to, że na pomoc ekspertów z prezentowanej agencji interesanci z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. mogą oczekiwać ciągle. Każdy ekspert kredytowy Siemiatycze dba o to, żeby pomóc bezzwłocznie, o ile tylko klienci chcieli się czegoś dowiadywać lub będą mieć kłopoty ze spłatą kredytu.

Co zrobić, aby kredyt był udzielany bez pomyłki? 

Z pewnością przyszły pożyczkobiorca zastanawia się nad tym, co zrobić, żeby kredyt był przydzielany bez pomyłki. Z tego względu kiedy ktoś nie będzie czuć się pewnie, to ekspert kredytowy jest właśnie taką osobą, do której bezsprzecznie warto się skierować. To on pomoże w rzetelnym przedstawieniu ofert kredytowych a także wskaże, jaka dla konkretnego kredytobiorcy będzie najwłaściwsza. Następnie, pomoże w dogłębnym przeanalizowaniu zdolności konsumenckiej. Później natomiast zajmuje się opracowaniem wymaganej dokumentacji kredytowej. Poświęcenie czasu na przeanalizowanie bieżącego rynku kredytowego jest czasochłonne i zlecenie tego doradcy będzie słusznym posunięciem. Wówczas da się kredyt hipoteczny Siemiatycze wybrać perfekcyjnie. Ekspert kredytowy po doborze propozycji będzie zajmować się wstępną ewaluacją spłaty kredytu kredytobiorcy pod kątem zasad z wyznaczonych instytucji bankowych. Pod wzgląd brane będą dochody oraz predyspozycje osobisto – pieniężne osoby, która będzie starała się o przyznanie kredytu. W rezultacie, ekspert zaprezentuje najbardziej dopasowaną ofertę, dostosowaną do wymagań osobistych i możliwości finansowych konsumenta. Prezentowana oferta zwykle ma parę alternatyw, w związku z czym opłaca się sprawdzać jej sugerowane walory i ograniczenia. Ostatecznie to zobligowanie pobrane jest na o wiele dłuższy czas aniżeli kredyt gotówkowy Siemiatycze i trzeba to dogłębnie przemyśleć. Z tego powodu tak ważne pozostaje to, aby ciągle kierować się podpowiedziami od doradców z agencji Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., a cała procedura przebiegać będzie bezproblemowo oraz bez jakichkolwiek opóźnień.

Doradca Kredytowy Siemiatycze